Of de zon nu volop schijnt of de regen met bakken uit de lucht komt: kinderen zijn altijd te porren voor ijs. Daarom: de fijnste ijsboerderijen van ons land op een rij.
Lees verder onder de advertentie
Let op: in deze tijd moeten ook alle ijsboerderijen zich houden aan de regels van het RIVM. Het kan dus zijn dat een bezoekje nét wat anders verloopt dan je gewend bent.
IJsboerderij De Jong – Zoeterwoude, Zuid-Holland
Hier maken ze al bijna twintig jaar lang heerlijk ijs van de verse melk van de koeien. Het sorbetijs is gebaseerd op vruchten water, dus zeer geschikt voor kinderen met een melkallergie. Maar er zijn natuurlijk ook allerlei soorten schepijs. Vanuit de ijssalon heb je trouwens een prachtig uitzicht over de polder.
Lees verder onder de advertentie
Adres: Weipoortseweg 98, Zoeterwoude
IJsboerderij De Oude Schuur – Vuren, Gelderland
Pistachenoten uit Italië, chocolade uit Venezuela en vanille uit Madagscar. Mix die met heerlijk ambachtelijk ijs van de eigen koeien en het is smullen geblazen bij deze ijsboerderij in Gelderland.
Adres: Poelweg 4, Vuren
IJsboerderij ’n Mors – Wierden, Twente
’s Morgens melken ze de koeien, ’s middags maken ze er ijs van: verser kan het niet bij deze overheerlijke ijsboerderij in de Regevallei. Is je kind uitgegeten, dan kan hij zich uitleven in de speeltuin of bij de dieren van de boerderij, terwijl jij nog een extra bolletje neemt.
Met 30 verschillende smaken, allemaal met natuurlijke ingrediënten, wordt het hier nog lastig kiezen. Leuk: je kunt een rondleiding krijgen door de stallen, waarbij je kunt zien hoe het ijs bereid wordt.
Adres: Berkenvenseweg 2, Heeswijk-Dinther
IJsboerderij Ôans – Holten, Overijssel
Bij deze ijsboerderij maken ze roomijs, yoghurtijs, kwarkijs en lactose-, suiker- en glutenvrij ijs. De keuze in smaken is ook enorm: vaak zijn er meer dan 200 soorten. Het team is namelijk voortdurend op zoek naar nieuwe smaken en laat zich daarbij graag inspireren door hun klanten. Dus heb je een specifieke wens? Geef ‘m door en wie weet kun je die smaak binnenkort bestellen.
Lees verder onder de advertentie
Adres: Maneschijnsweg 36, Holten
IJsboerderij Boereiis – Akkrum, Friesland
Met Italiaanse grondstoffen en verse melk van de eigen koeien weten ze op deze boerderij al jaren hoe ze het lekkerste Friese roomijs maken. Het hele jaar door heb je keuze uit verschillende soorten, met ook sorbet- en suikervrij ijs. Ondertussen vermaakt je kind zich in één van de klimtoestellen of op de speeltractoren. Heb je een verjaardag of iets anders te vieren? Dan ben je hier ook aan het juiste adres voor een verrukkelijke ijstaart.
Lees verder onder de advertentie
Adres: Jinshuzen 2, Akkrum
IJsboerderij Den Boer – Giessenburg, Zuid-Holland
Met meer dan 125 melkkoeien weet je zeker dat je hier nooit een bolletje tekort komt. Met vers fruit en Italiaanse ingrediënten maken ze het lekkerste roomijs, yoghurtijs en sorbetijs én goed om te weten: de boerderij werkt volgens het voedselveiligheidssysteem van HACCP. Het ijs wordt dus iedere acht weken gecontroleerd.
Lees verder onder de advertentie
Adres: Muisbroekseweg 10, Giessenburg
IJsboerderij Van Herk – Loosdrecht, Noord-Holland
American cookies, speculaasijs, banaan, peer of oma’s appeltaartijs: bij deze ijsboerderij heb je keuze uit vijftig verschillende smaken. Tip: speel hier voordat je van een verkoelend ijsje gaat genieten een leuk potje boerengolf.
In het Vlaamse programma Maison Verhulst doet Gert Verhulst (58) een opvallende uitspraak. De tv-maker vertelt dat hij best nog kinderen had willen krijgen met zijn vrouw Ellen Callebout (48).
Wie ooit met zijn gezin op tv verschijnt, kan erop wachten: meningen komen vanzelf. Zeker op social media. Familie Bal uit Een huis vol kreeg na hun deelname dan ook een vraag die veel verder ging dan die leek: “Doen jullie mee aan Een huis vol voor het geld of voor de aandacht van mensen […]
Veel kinderen die snel boos worden, makkelijk gefrustreerd raken of heftig reageren op stress, krijgen al snel het label ‘moeilijk’. Vaak wordt gedacht dat zo’n temperament aangeboren en onveranderlijk is. Maar nieuw onderzoek van pedagoog Marijke Huijzer-Engbrenghof laat zien dat dat beeld te simpel is.
In het kader dingen die je níét op je netvlies hebt willen staan: de blote kont van een collega, achter de blote kont van een andere collega. In de schoonmaakruimte.
Babynieuws op het boerenland! Roel en Simone, bekend van Boer zoekt vrouw, verwachten hun eerste kindje samen. Op Instagram is te zien hoe ze Yvon Jaspers verrassen met het heugelijke nieuws.