Van sex, drugs en rock-‘n-roll naar luiers, slapeloze nachten en om zes uur aan tafel. Sinds Joshua Nolet zijn geluk niet meer afdwingt en structuur omarmt, is hij gelukkiger dan ooit. Zeker nu zijn grote liefde Caroline weer in verwachting is.
Lees verder onder de advertentie
Caroline: “We draaiden 180 graden, maar waren daar ook wel aan toe. We hebben zoveel gefeest en externe prikkels gehad. Deze interne gevoelens en liefde voor een veilig thuis zijn iets waarvan we nooit hadden gedacht dat we het konden hebben.”
Joshua: “We hebben de afgelopen jaren langzaam afscheid genomen van dingen die we eerst als avontuurlijk en leuk zagen, maar die misschien ook wel een beetje destructief waren. Feesten, drank, drugs, seks. Dat was ook leuk of een goed verhaal, maar alleen: werden we hier nou echt gelukkig van? Stiekem waren we gewoon op zoek naar some peace. We proberen nu verantwoordelijke mensen te zijn, ons geluk minder af te dwingen.
Lees verder onder de advertentie
Caroline: “Deze gevoelens en liefde voor een veilig thuis zijn iets waarvan we nooit hadden gedacht dat we het konden hebben”
Vroeger dacht ik: ik wil nú gelukkig zijn, dus ik ga nu naar een feestje en dan gebruik wat. Hands on creëer je zo direct je geluk, maar na dat shot endorfine voelde ik me moe en leeg. Ik laat alles nu meer op me afkomen en dwing minder af. Het leven zit vol prachtige dingen, geluk ziet er alleen anders uit dan ik had gedacht.”
C: “Eigenlijk hebben we er gewoon vijftien jaar lang niet aan toe willen geven. En soms nog. Ik riep namelijk tot voor kort heel hard dat ik nóóit om zes uur ’s avonds zou gaan eten. Dat vond ik zo suf. Moet je ons nu eens zien zitten!”
J: “Stiekem gaan wij zelf superchill op de structuur die de kinderen nodig hebben. Ik probeer tegenwoordig zelfs op tijd naar bed te gaan. Ik ben frisser, helderder. Ik voel me nu vrijer dan toen ik nog op de vlucht was.”
C: “We zijn vrij op een andere manier. Het is nu niet meer zo dat we niets meer van elkaar verwachten. We hebben toch de verantwoordelijkheid voor ons gezin en kunnen niet meer alleen doen waar we zelf zin in hebben.”
Joshua: “Vroeger was het een struggle om monogaam te zijn”
Lees verder onder de advertentie
J: “Vóór Ca dacht ik dat monogamie iets was wat je voor de ander doet. Nu denk ik dat ik niet in de juiste relaties zat. Het was voor mij altijd een struggle om monogaam te zijn, voor een ander lukte het me niet. Bij ons hoefde het niet, waardoor de angel er meteen uit werd gehaald. Ik hoefde toen niet meer van alles buiten de deur te zoeken. De seks nu is anders: ook daarin zit vertraging, intimiteit, meer liefde. Die verdieping vind ik heel leuk. Als Ca ooit een slippertje zou maken, zou dat niet het einde van de wereld betekenen.”
In ons Kek Mama magazine lees je de mooiste verhalen, herkenbare columns en de leukste fashion en lifestyle tips. Abonneer je nu voor slechts € 29,95 per jaar en ontvang de glossy als eerste op je deurmat.
Het ging onlangs viral op TikTok: een extreme traktatie dat meer iets weg had van een kerstpakket. Vera maakte dat ook mee. Na een partijtje kwam haar dochter thuis met een mand vol goodies.
Dionne heeft een heel lieve schoonmoeder. Goed, ze is wat aanwezig en ze trekt het liefst haar eigen plan, ook als je je grenzen aan hebt gegeven, maar hey, de kinderen zijn dol op haar en het kan echt slechter.
Ellen is trajectbegeleider in het voortgezet speciaal onderwijs, thrillerauteur bij uitgeverij De Fontein, moeder van Lewis en Miles (13 en 10) uit een vorige relatie en Sophia (2) en baby Aiden met haar vriend Nils. Volg haar op Instagram.
Je zou denken dat de royals alles in huis hebben wat hun hartje begeert én nog een beetje meer. Maar wanneer Koningin Máxima terugblikt op haar tijd als kersverse moeder, doet ze een bijzondere onthulling.
Wat doet meer pijn: een trap in je ballen of een bevalling? Het klinkt als een slechte mop, maar volgens cabaretier Lisa Loeb laat deze vraag perfect zien hoe de maatschappij naar vrouwen en pijn kijkt. In haar column op NPO Radio 1 spreekt ze zich hierover uit.