Van de Proeftuin tot De Clown: in één van déze restaurants moet je zijn als je een dagje Eindhoven wilt afsluiten met een lekkere pannenkoek.
Lees verder onder de advertentie
Pannenkoekenhuis De Proeftuin – Eindhoven
Ben je ooit al met je kinderen naar een pluktuin geweest? In Eindhoven kun je je eigen appels en peren plukken in de boomgaard en daarna eet je een heerlijke pannenkoeken in De Proeftuin. Ook een leuke plek voor kinderfeestjes: kinderen lopen een speurtocht en smullen daarna van een zelf versierde pannenkoek.
Lees verder onder de advertentie
Adres: Oirschotsedijk 14a, Eindhoven
Hans en Grietje – Geldrop
Kan natuurlijk niet anders, of in dit restaurant zijn de pannenkoeken vernoemd naar sprookjes. Maar naast de Gelaarsde Kat, Roodkapje en Sneeuwwitje kun je er ook terecht voor enkele vlees- en visgerechten. Let op: alleen geopend van woensdag t/m zondag.
Lees verder onder de advertentie
Adres: Langstraat 2B, Geldrop
Nog meer tips voor leuke uitjes? Volg ons op Facebook en Instagram >
Familierestaurant De Clown – Leende
Met bijna tweehonderd pannenkoeken op de kaart, ben je hier wel even zoet met kiezen. Ondertussen vermaakt je kind zich buiten op de speeltoestellen of het springkussen.
Adres: Valkenswaardseweg 31A, Leende
Herberghe De Coeckepanne – Lierop
Zoet, hartig of één van de specials: welke pannenkoek je hier ook eet, je wil ongetwijfeld een tweede. De pannenkoeken van dit restaurant worden namelijk traditioneel op open vuur gebakken en zijn bekend in de hele regio. Oh, en wel zo handig: elke variant is ook in een klein maatje bestellen.
Lees verder onder de advertentie
Adres: Van Dongenstraat 1, Lierop
D’n Kleine Dommel – Nuenen
Dé plek om een leuk uitje te combineren met een heerlijke pannenkoek. Want vlakbij d’n Kleine Dommel vind je natuurgebied de Urkhovense Zegge, waar je heerlijk kun fietsen en wandelen, maar je vindt er ook dierentuin Dierenrijk.
Boys moms weten: zoons kunnen heftig zijn. Zo ook het zoontje van Frida, toen ze op vakantie was in Kroatië met haar gezin. Hij legde eigenhandig het hele zwembad plat. Per ongeluk.
Elke ouder weet: er komt een moment en dan pikt je kind iets op wat ie absoluut niet had mogen horen. Zo liet de vijfjarige Hugo op een subtiele, maar duidelijke manier weten hoe zijn vader over bepaalde collega’s denkt.
Met twee gezinnen op vakantie, hoe meer zielen, hoe meer vreugd, dachten Anna en haar man. Dat viel tegen, bleek toen ze eenmaal in Frankrijk gearriveerd waren.
Toen Rosie een baby was, vond ik uiteten gaan best een uitdaging. Nu ze twee is, valt het nog niet altijd mee. En dat heeft niet alleen met het kind te maken.
We bereiden ons maandenlang voor op dé grote dag: de bevalling. Bevalplan? Check. Pufcursus? Check. Maar van presentatrice Shelly Sterk mogen we ons best vaker focussen op de periode ná de geboorte, het herstel: “Je lichaam is de volgende dag echt niet klaar voor een wandeling van tien kilometer achter de kinderwagen.”
Lekker afkoelen in de zee of het zwembad staat garant voor dikke pret, maar soms ook voor dikke tranen – van het lachen of van het huilen.Ze iets laten zien, dat lukteMelissa (37): “Ik zou mijn kinderen weleens even wat laten zien. Parmantig stapte ik op de hoogste duikplank van het zwembad en met een […]