Even geen kinderen en alleen aan jezelf denken. Hartstikke fijn vinden de meeste vrouwen. Maar niet allemaal: “Eerlijk gezegd doe ik liever de was.”
Lees verder onder de advertentie
Ilja (39) is moeder van Beau (8), Sarah (7) en Thijmen (4).
“Voordat ik moeder werd ging ik zeker twee keer per week naar een toneelvoorstelling of de film. Toen ik zwanger raakte, gniffelde mijn moeder: ‘Dat ga je nog missen, al die theaterbezoekjes.’ Eerlijk gezegd was ik daar zelf ook een beetje bang voor.
Het geduld niet meer
Maar toen ik Beau voor het eerst in mijn armen hield, wist ik dat het hele toneel me gestolen kon worden. Ik dacht nog even dat het aan de roze wolk lag, maar ik heb twee kinderen en nog steeds niets met me-time.
Natuurlijk ga ik weleens met vriendinnen uit, maar mijn prioriteiten zijn gewoon veranderd. Ik heb geen geduld meer om zo’n hele voorstelling uit te zitten, en ik word blijer van een lange boswandeling met vriend, kinderen en hond.”
Betere tijdsbesteding
Marleen (36), moeder van Boris (3) en Feline (1).
“In de bioscoop ben ik geen tijden geweest. Ik heb niks met sauna’s en beautyfarms en ik shop liever online dan in de stad. Veel efficiënter. Eigenlijk ben ik altijd aan het werk of met mijn kinderen. Een dag voor mezelf? Ik kan mijn tijd wel beter besteden.
“Ik word onrustig als er nog iets op mijn to-do lijst staat”
Als ik een avond alleen thuis ben, ga ik de administratie doen. Ik word onrustig als er nog iets op mijn to-do lijst staat. Lekker dingen van die lijst schrappen is zo rustgevend. Ik heb een grote innerlijke drive om me nuttig te maken. Daarom kruip ik ’s avonds liever achter mijn laptop om nog wat te werken dan dat ik languit op de bank tv-kijk. Dat houdt trouwens wel in dat ik nooit kan meepraten over Netflix-series.”
Lees verder onder de advertentie
Wat een tegenvaller
Kristel (35), moeder van Roos (5).
“Ik werk fulltime en ben een single moeder; eigenlijk heb ik het permanent loeidruk. Vorige maand had ik voor het eerst sinds mensenheugenis een dag voor mezelf. Ik verheugde me er enorm op: ik zou de hele dag geen mens spreken en eindelijk The crown kijken.
Man, viel dat even tegen. Na één aflevering had ik er genoeg van, ik voelde me opgesloten in mijn eigen huis en miste menselijk contact. Ik ben lekker door mijn telefoon gaan scrollen en heb drie oude vriendinnen gebeld om bij te kletsen. Daarna heb ik mijn kledingkast uitgemest en de vriezer ontdooid. Heerlijk.”
Lees verder onder de advertentie
Ontvang elke maand Kek Mama met korting en gratis verzonden op jouw deurmat! Abonneer je nu en betaal slechts €4,19 per editie.
Yolanthe Cabau (41) verlangde naar meer vrijheid en vond dat in Los Angeles, waar ze samen met zoon Xess Xava (10) woont. Ze leeft haar droomleven, maar de wens voor een tweede kindje blijft groot. Kek Mama sprak haar.
Jordi’s vrouw ging een weekend weg met haar vriendinnen, dus hij dacht: dan ga ik een weekend naar de camping met de kids. Helemaal in zijn nopjes, hij voelde zich een superpapa, tot hij besefte waar hij terecht was gekomen.
Jaimie Vaes richt haar aandacht volledig op zoon Lío, die volgens haar momenteel een prachtige fase doormaakt. Toch blijft er één onderwerp spelen waar regelmatig vragen over komen: het contact tussen Lío en zijn vader, rapper Lil Kleine.
De documentaire Suzan & Freek: We vieren het leven laat een kant van Suzan Stortelder en Freek Rikkerink zien die het publiek de afgelopen maanden vooral van een afstand heeft meegemaakt.
Met een musicalster als moeder en een zanger, acteur en presentator als vader is het misschien niet zo verrassend dat ook de kinderen van Jim Bakkum en Bettina Holwerda interesse tonen in het podium. Toch kijken de twee ouders bewust naar hoe ze daarmee omgaan. Talent stimuleren doen ze zeker, maar hun kinderen beschermen blijft […]