Heb je eindelijk die vriendin gestrikt om iets leuks te doen, blijkt ze meer bezig met het thuisfront dan met lol maken. Lief hoor, zo’n toegewijde moeder, maar ouderwets gezellig in de lampen hangen is óók belangrijk.
Lees verder onder de advertentie
Nina (32), moeder van Nova (5) en Sarah (3):
“Ten minste twintig voorstellen werken we af op de datumprikker voordat vriendinnen Maud, Fenna, Jasmijn en ik het eens worden over een eetdate. We hebben allemaal een jong gezin en banen, er is altijd wel iemand die niet kan op de voorgestelde dag.
Als we dan eindelijk allemaal bij elkaar zitten, wil ik eigenlijk nooit meer naar huis. Zo fijn, weer eens een meidenavond. Maar Maud en Fenna haken standaard na een uurtje of twee alweer af of gaan uitgebreid zitten gapen of op hun horloges kijken. ‘Sorry hoor, maar we gaan zo naar huis. Wekker weer vroeg.’ Dat werk. Meestal vragen we dan een subtotaal en splitten alvast de rekening.
Lees verder onder de advertentie
Gelukkig heeft Jasmijn hetzelfde gezelligheids-DNA als ik en doet ook zij graag het licht uit. Als we dan eens een avond vrij zijn, dan nemen we het er ook van.”
“Dat je niet direct na je bevalling de kroeg in wil, snap ik. Maar baby Lio is elf maanden, nu kan mijn vriendin Janice toch wel weer een keer afspreken? Niet dus.
Tijdens haar zwangerschap drukte ze me nog op het hart dat wat er ook gebeurde, onze filmavondjes zouden blijven bestaan. We houden allebei van romcoms met na afloop een wijntje in een grand café. Haar vriend zou met alle liefde bij de baby blijven.
Maar we zijn nu bijna een jaar verder en hebben nog geen film gezien. Eerst was het de borstvoeding die niet op gang kwam – of juist te veel. Daarna buikkrampjes, verlatingsangst en eenkennigheid. En nu? Ik vraag het niet meer. Ik wacht kalm tot ze van haar roze wolk afdondert.”
In de glossy Kek Mama lees je de mooiste verhalen, meest herkenbare columns en de leukste fashion en lifestyle tips. Abonneer je nu voor slechts €29,95 per jaar en ontvang de glossy als eerste op je deurmat.
Patricia van Liemt is stewardess, schrijver en moeder van Maria (15) en Phaedra (12). Ze schrijft rake, eerlijke, grappige en vooral herkenbare columns over haar leven.
Iedere ouder doet het wel eens: toegeven. Nog een snoepje, dat ene speelgoedje toch kopen, geen zin in gedoe dus laat maar. Heel normaal. Maar wat als dat geen uitzondering is, maar de standaard?
Er zijn van die momenten waarop je als moeder serieus aan jezelf begint te twijfelen. Ilse weet dat als geen ander: haar dochter kwam iedere dag in een andere outfit thuis.
In de tweede aflevering van ADHAZES, de podcast van André en Roxeanne Hazes, blikt Roxeanne terug op hoe ze haar zwangerschap van Fender beleefde na een eerdere miskraam.
Anouk is trotse echtgenote van Erwin en mama van vier meiden: Aurélie (11), Emeline (10), Vieve (8) en Lilou (5). In hun levendige huishouden is het soms één en al chaos, maar liefde, gelach en spontane dansfeestjes voeren steevast de boventoon. Anouk deelt vol enthousiasme haar avonturen in het ouderschap.
Lil Kleine praat voor het eerst openhartig over zijn zesjarige zoon Lío en het verwaterde contact tussen hen. De rapper heeft zijn zoon al 2,5 jaar niet gezien. Toch is er volgens Lil Kleine een andere reden waarom zijn zoontje hem niet meer herkent.