Een hele groep hysterische kinderen bij je houden: Raya heeft er écht geen zin in. Gelukkig bestaat er zoiets als een all-inclusive verjaardagservice.
Lees verder onder de advertentie
Raya (32):
“Niets zo erg als hysterische verjaardagspartijtjes. Zes stuiterballen die je een hele middag moet entertainen, ik ben er niet van. En dan hebben wij nog vier kinderen ook.
Voor mij werkt het om feestjes uit te besteden aan een speciale verjaardagservice die alles voor zijn rekening neemt: van de uitnodigingen (je hoeft alleen jouw kind de eigen naam te laten krassen), de locatie en het taart c.q. patat happen tot aan de activiteiten. Het enige waar jij als ouder voor zorgt is de logistiek: halen en brengen.
Indien gewenst – en dat wens ik, want ik heb thuis nog drie kids rondlopen – hoef ik er zelf niet eens bij te zijn. Jammer? Zielig? Ach, ik krijg genoeg mee via de feestapp die het bedrijf aanmaakt. Ben ik er toch een beetje bij, zonder ’s avonds gevloerd met veel wijn te moeten bijkomen.”
Met een abonnement op Kek Mama geniet je van mooie voordelen:*Goedkoper dan in de winkel*Lees elke maand als eerst Kek Mama*Gratis verzondenAbonneer je nu en betaal slechts €4,19 per editie.
Deborah (30) is samen met haar man en moeder van twee zoons Jake (4) en Cody (2). Ze schrijft over het moederschap, verlies en herstel na haar postnatale depressie. Je kunt haar ook volgen op Instagram.
Waarom gaan sommige kinderen moeiteloos hun eigen weg, terwijl anderen zich snel laten meeslepen door de mening van de groep? Vaak heeft dat minder te maken met karakter dan met lessen die iemand al vroeg in het leven heeft meegekregen.
Wanneer er wordt gesproken over ouders en videogames, gaat het meestal over schermtijdregels, leeftijdsgrenzen of ouders die meekijken terwijl hun kinderen spelen. Maar een grote groep gamers blijft vaak buiten beeld: ouders die zelf gamen.
Bernike (29) is getrouwd met Ruben (31) en moeder van een dochter (1). In haar columns schrijft ze scherp, geestig en met zelfspot over de realiteit van het jonge ouderschap – waarbij ze oog heeft voor het absurde in het alledaagse.
Dat PFAS niet goed zijn voor onze gezondheid, is inmiddels bekend. Toch ontdekken onderzoekers steeds meer over de mogelijke gevolgen van deze hardnekkige chemicaliën.