Ouders zijn soms superhelden en soms zijn het vermoeide wezens die in een poging om alle ballen in de lucht te houden weleens een steekje laten vallen.
Lees verder onder de advertentie
Ruud (35), vader van Inez (3) en Loïs (1):
“Ik was met onze dochters in een speeltuin en appte een gezellige foto naar mijn vrouw, die met haar vriendinnen ergens zat te borrelen. Ik kreeg alleen maar smileys terug, gevolgd door de vraag waarom ik Inez in een babyjasje van Loïs had gehesen. Ik vond het wel krap zitten en kreeg de rits ook amper dicht, maar in de haast had ik er gewoon eentje van de kapstok gevist. Ik heb de afkeurende blikken van andere ouders in de speeltuin maar genegeerd.”
Lees verder onder de advertentie
Versiertruc
Daan (44), vader van Julie (9) en Rosa (7):
“Als vers gescheiden vader stond ik op een festival te flirten met een meisje achter de bar. Ik bestelde een rondje bier voor mijn vrienden en legde een handvol muntjes neer. Ze proestte het uit. Want tussen die muntjes lagen allemaal roze elastiekjes en speldjes van de meiden. Die zaten nog in mijn zak. Met een knipoog gaf ze me mijn bier aan en zei: ‘Veel plezier papa.’ Ik kon er zelf ook hard om lachen.”
“Ik ben – toen ik hoogzwanger was van Stijn – van de bank gerold van het lachen toen mijn man thuiskwam nadat hij was gaan tanken. ‘Je raadt nooit hoe ik naar het tankstation ben gegaan’, zei hij. Droog antwoorde ik: ‘Met de auto neem ik aan?’ Hij klapte ondertussen ook dubbel van het lachen en wees naar zijn voeten. Pas toen zag ik het: hij had zijn knalgele klompensloffen nog aan.”
Lees verder onder de advertentie
Extra schermtijd
Alexander (36), vader van Joram (3):
“In de supermarkt liep Joram linea recta naar het videoscherm. Een filmpje kijken is immers leuker dan boodschappen doen met je vader. Pas toen ik met tassen vol thuiskwam en mijn vrouw vroeg waar Joram was, had ik door dat ik hem niet mee had genomen. Ik ben nog nooit zo snel terug geweest in de winkel. Hij zat overigens braaf en nietsvermoedend voor het scherm.”
Lees verder onder de advertentie
Wil je nog meer mooie en herkenbare verhalen van mede-mama’s lezen? Neem nu een abonnement en ontvang Kek Mama elke maand als eerst op jouw deurmat.
Iedere week delen we op Kek Mama een dilemma van onze lezers. Deze week deelt Liva (30) haar struggle. Ze geeft namelijk iets te graag geld uit aan cadeaus voor andermans kinderen. Tot grote frustratie van haar man..
Als single moeder weer gaan daten klinkt spannend en empowering, tot je er middenin zit. Nela (33) dacht klaar te zijn voor een zwoele herstart, maar haar eerste one night stand kreeg een onverwachte wending.
Hoera, er is een baby geboren! Olympisch kampioen baanwielrennen Jeffrey Hoogland is namelijk vader geworden. Dat laat de topsporter weten op Instagram met twee prachtige foto’s van het kersverse gezin.
Tikkie ontvangen voor een halve wortel uit iemand anders’ maaltijdsalade? In deze rubriek verzamelen we de meest onterechte, ongemakkelijke en gewoon ronduit gênante betaalverzoeken.
Laurie (39) is orthopedagoog, opvoeddeskundige en moeder van zoons Dex (8) en Otis (3). Ze heeft 2 jaar met haar gezin in Zuid-Afrika gewoond en is dit jaar teruggekeerd naar Nederland. In haar column schrijft Laurie over haar ervaringen met het leven over de grens met een jong gezin en de hoogtepunten en worstelingen van […]
Estelle Cruijff (46) deelt een persoonlijk en emotioneel verhaal in het nieuwe seizoen van Het Waren 2 Fantastische Dagen. Zo deelt ze meer over de scheiding van Ruud Gullit en de impact daarvan op haar gezin.