Kan je seksleven wel een oppepper gebruiken, dan ben je niet de enige. Siobhan Fitzgerald wakkerde het vuurtje weer opnieuw aan door een erotisch boek te lezen – en deelt meer tips op haar blog.
Lees verder onder de advertentie
‘Na de geboorte van ons tweede kind was ik zo druk, dat ik geen tijd en zin meer had in seks’, vertelt Siobhan. ‘Tot ik op een avond een sexy scène in een boek las. Mijn libido ging spontaan omhoog.’
Siobhan vroeg zich af hoe andere moeders weer in de stemming kwamen, tussen het werk, gezinsleven en alle sociale verplichtingen door. ‘Ik sprak met een aantal moeders en kwam erachter dat bij sommige vrouwen hun cyclus een grote rol speelt. Zo merkte iemand dat ze sneller opgewonden wordt in de dagen dat ze ovuleert. Ook gaven vrouwen aan dat ze meer zin krijgen in seks als ze zelf regelmatig masturberen.’
Een andere tip die ze van een vrouw kreeg: omarm je seksuele fantasieën. ‘Eén moeder vertelde me dat ze fantaseerde over verschillende mensen als ze met haar man was. Niet omdat ze hem niet sexy vindt, maar fantasieën maken de seks beter, vond ze.
Ook was er iemand die regelmatig naar sekssites voor vrouwen surft. Ze bekijkt feministische porno, luistert naar audio-erotica of een podcast met sexy verhalen uit erotische romans. Je snapt: dat werkt lustopwekkend.’
Een seksavondje plannen kan ook werken, zegt Siobhan. ‘Klinkt niet romantisch, maar een moeder vertelde me dat het bij haar werkt. Ze geeft zichzelf graag de tijd en ruimte om in de stemming te komen en het helpt om dan het licht te dimmen, in bad te gaan en daarna ‘volgens plan’ onder de lakens te duiken met haar man.’
Zo zit het met de centen bij andere gezinnen. Wat komt erin? Wat gaat eruit? En blijft er nog iets over? In Banksaldo delen ouders hun maandelijkse inkomsten en uitgaven. Want laten we eerlijk zijn: we zijn toch allemaal een beetje benieuwd hoe anderen het doen? Deze week het banksaldo van Romée en Johnny.
Zo zit het met de centen bij andere gezinnen. Wat komt erin? Wat gaat eruit? En blijft er nog iets over? In Banksaldo delen ouders hun maandelijkse inkomsten en uitgaven. Want laten we eerlijk zijn: zijn we niet allemaal een beetje benieuwd hoe anderen het doen? Deze week het banksaldo van Linda.
Zo zit het met de centen bij andere gezinnen. Wat komt erin? Wat gaat eruit? En blijft er nog iets over? In Banksaldo delen ouders hun maandelijkse inkomsten en uitgaven. Want laten we eerlijk zijn: zijn we niet allemaal een beetje benieuwd hoe anderen het doen? Deze week het banksaldo van Naomi.
Voor veel vrouwen is een zwangerschap een periode vol blijdschap, spanning en verwachting. Maar voor Jennifer Hoffman kwam daar ook iets anders bij kijken: het gevoel dat ze zich moest verantwoorden voor haar leeftijd.
Iedere week delen we op Kek Mama een dilemma van onze lezers. Deze week deelt Lynn (39) haar dilemma. Haar 6-jarige zoon wil graag naar de kermis, maar zij vraagt zich af of ze hem daar eigenlijk wel geld voor moet geven.