Sinds Lotus kinderen heeft lijkt haar wespenfobie alleen maar erger te worden. Ze is namelijk doodsbang dat zij worden gestoken, met alle gevolgen van dien.
Lees verder onder de advertentie
Lotus (34), moeder van een zoon van 5 en een dochter van 2:
“Bij mijn broer vloog ooit een wesp in zijn neus en dat maakte als zesjarige grote indruk op me. Waarschijnlijk de oorzaak van mijn wespenfobie. Een angst die, nu ik kinderen heb, alleen maar erger lijkt te worden. Ik ben bang dat zij worden gestoken of, erger nog, dat er een wesp in hun mond komt, met alle gevolgen van dien. De kinderen mogen buiten ook alleen uit afgesloten bekers met rietjes drinken, want ik heb hele doemscenario’s in mijn hoofd.
In de wespenmaand augustus doe ik bepaalde dingen bewust niet. Ik ga niet naar attractieparken, want daar stikt het volgens mij van de wespen. Ik ga niet op een terras zitten, ook niet in juli en september trouwens, en als we bij iemand in de tuin worden uitgenodigd, neem ik mijn elektrische vliegenmepper mee.
“Ik overweeg hypnose, zodat ik in het hoogseizoen op vakantie kan gaan”
Lees verder onder de advertentie
Mijn tuin is bloem- en plantvrij, er hangen wespenvallen met wespenlokstof en ik draag zomers geen parfum. Hierdoor kan ik met een gerust hart met onze kinderen buiten in onze tuin vertoeven. Ik overweeg hypnose, zodat ik in het hoogseizoen op vakantie kan gaan. Nu durf ik dat nog niet.”
Met een abonnement op Kek Mama geniet je van mooie voordelen:*Goedkoper dan in de winkel*Lees elke maand als eerst Kek Mama*Gratis verzondenAbonneer je nu en betaal slechts €4,19 per editie.
In het Vlaamse programma Maison Verhulst doet Gert Verhulst (58) een opvallende uitspraak. De tv-maker vertelt dat hij best nog kinderen had willen krijgen met zijn vrouw Ellen Callebout (48).
Wie ooit met zijn gezin op tv verschijnt, kan erop wachten: meningen komen vanzelf. Zeker op social media. Familie Bal uit Een huis vol kreeg na hun deelname dan ook een vraag die veel verder ging dan die leek: “Doen jullie mee aan Een huis vol voor het geld of voor de aandacht van mensen […]
Veel kinderen die snel boos worden, makkelijk gefrustreerd raken of heftig reageren op stress, krijgen al snel het label ‘moeilijk’. Vaak wordt gedacht dat zo’n temperament aangeboren en onveranderlijk is. Maar nieuw onderzoek van pedagoog Marijke Huijzer-Engbrenghof laat zien dat dat beeld te simpel is.
Babynieuws op het boerenland! Roel en Simone, bekend van Boer zoekt vrouw, verwachten hun eerste kindje samen. Op Instagram is te zien hoe ze Yvon Jaspers verrassen met het heugelijke nieuws.
In het kader dingen die je níét op je netvlies hebt willen staan: de blote kont van een collega, achter de blote kont van een andere collega. In de schoonmaakruimte.