Wil je wat leuks doen met je dreumes, maar wordt-ie narrig van steeds in de kinderwagen zitten? Bij onderstaande uitjes kan je kind lekker z’n gang gaan. Ook als hij nog niet kan lopen.
Lees verder onder de advertentie
Binnenspeeltuin
Indoor speelparadijzen zijn ideaal voor een dag flink ravotten. En vaak is er ook een hoek voor de kleintjes, zodat je zeker weet dat je kind ongestoord kan rondkruipen. Of kan oefenen met (vallen en) lopen. We hebben 22 adressen voor je verzameld, verspreid over het land.
Lees verder onder de advertentie
nijntje museum
Hoewel de zoon (1,5) van Kek Mama’s Malu nog niet zelfstandig loopt en iets te jong zou zijn – het nijntje museum is ontwikkeld voor kinderen vanaf 2 jaar – wilde ze het tóch een keer proberen. Een groot succes, kijk maar.
Woon je in de buurt van een goed bezocht treinstation? Zet je kind in de kinderwagen, ga samen op het perron staan en kijk naar de treinen die voorbij razen. Of naar de bussen, trams, metro’s – wat je maar kunt vinden. Wedden dat je kind niet eens meer doorheeft dat hij in z’n buggy zit?
Fietstocht maken
Leuk met mooi weer: een fietstocht door de natuur maken. Want in het kinderzitje voorop is er voor je dreumes net wat meer te zien dan in de kinderwagen. Een paar mooie fietsroutes op een rij.
Lees verder onder de advertentie
Zwembad
Van glijbanen en watervallen tot pierenbadjes: ook kinderen die nog niet kunnen lopen, hebben in een subtropisch zwembad de dag van hun leven. En handig voor jou, want tillen kost in het water (helemaal met een zwemband) geen moeite. Weten waar je moet zijn? Hier vind je de leukste baden.
Het dochtertje van Famke had zo’n zin in het kinderfeestje op het strand van een van haar beste vriendinnetjes, maar het liep uit op veel pijn en verdriet. Het meisje bleek namelijk niet ingesmeerd te zijn en kwam vuurrood thuis. Ze was mega verbrand.
In de nieuwste aflevering van Het Waren Twee Fantastische Dagen op SBS6 doet Jaimie Vaes een boekje open. Ze vertelt openhartig over haar gewelddadige relatie met rapper Lil Kleine, aka Jorik.
Ruzie met je moeder: sommigen moeten er niet aan denken, voor anderen is het al jaren hun realiteit. Natasja en haar moeder kregen ruzie en sindsdien heeft haar moeder haar dochter niet eens kunnen zien opgroeien.
In Spanje hebben kinderen maar liefst drie maanden zomervakantie. In Nederland is dat maar (“maar?”) zes weken. Is het tijd om in Nederland de zomervakantie ook te verlengen? We vroegen het jullie.