Wil jij er even tussenuit naar een hotel waar íédereen zich gaat vermaken? Dan is Preston Palacethe place to be. En wij mogen een overnachting weggeven!
Geen boodschappen, geen kookstress, geen “mammmm, ik verveel me”. Alleen maar: eten, spelen, zwemmen en repeat. Klinkt als een droom? Dat dachten wij ook.
Waarom Preston Palace een hit is bij jonge gezinnen
Preston Palace is zo’n plek waar iedereen blij van wordt. Het is een groot all-inclusive resort met alles onder één dak. Van uitgebreide maaltijden en snacks tot een subtropisch zwembad, indoor speelplezier, entertainment en fijne familiekamers. En misschien wel het fijnste: jij hoeft niets te regelen. Je loopt gewoon van het ene leuke ding naar het andere. Enne, terwijl de kinderen zich uitleven in de eindeloze mogelijkheden van Preston Palace, kun jij eindelijk eens rustig een koffie drinken. Warm.
Kleine insider tip: juist als je (nog) niet vastzit aan schoolvakanties, is een nachtje Preston Palace extra relaxed. Doordeweeks is het vaak wat rustiger, heb je alle ruimte om te zwemmen, spelen en eten en voelt het resort overzichtelijk en ontspannen. Hetzelfde all-inclusive plezier, maar dan met nét iets meer ademruimte. Win-win.
Doe mee!
We geven een overnachting voor twee volwassenen en twee kinderen weg in een Royal familiekamer bij Preston Palace. De overnachting heeft een waarde van 419,85 euro en is geldig in heel 2026 (aankomst van zondag t/m donderdag, m.u.v. vakanties en feestdagen).
Wil jij kans maken? Laat hier je e-mail achter en wie weet pak jij in 2026 je koffers voor een zorgeloos nachtje Preston Palace. Succes!
Deze winactie en dit artikel zijn in samenwerking met Preston Palace.
Carola de Koning (46) werkte als leerkracht en kindercoach en specialiseerde zich in stress bij kinderen. Nu is ze onderwijsdeskundige bij Wijzer over de Basisschool en ontwikkelt zij samen met haar team nieuwe leermiddelen. Ze is expert in toetsstress rondom toetsen van IEP, Leerling in beeld (Cito) en de Doorstroomtoets. In haar columns neemt ze […]
Wat als je erachter komt dat je kind op zijn eerste schooldag een half uur lang heeft staan huilen? Milenka ging er met gestrekt been in en lag dus meteen vanaf dag een in conflict met de juf.
Rianne Arendsen (35) is onderwijskundige, docent kinderyoga, schrijver en o ja: moeder. Vooral moeder. In haar columns deelt ze haar observaties en bespiegelingen rondom het ouderschap – aanmodderen met de beste intenties. Volg Rianne ook op Substack.
Sommige dingen kan je als moeder prima mee wegkomen, maar als vader is dat soms net even anders. Dat werd Jeanette pijnlijk duidelijk, toen haar man bijna in elkaar geslagen werd.
Iedere moeder heeft haar momentjes. Maar sommige blunders zijn té erg – of te hilarisch – om voor jezelf te houden. In de rubriek ‘Opgebiecht’ delen vrouwen hun grootste geheimen en gênantste momenten. Deze week Lorraine, die iets achterhoudt voor haar man.