Wijn is fijn. Minder fijn? De ochtenden wanneer je met een nare kater wakker wordt. Daarom kwam Firebox met een geweldig idee: thee die naar wijn smaakt.
Lees verder onder de advertentie
Op de webshop is een doosje thee van 80 gram € 11,95.
Feesten met een mok
‘Misschien is het nog niet sociaal geaccepteerd om tijdens een feestje met een mok thee rond te lopen, maar als je mede-feestgangers wakker worden met de ergste kater van hun leven terwijl jij zonder zorgen weer rustig rondhuppelt, is het lachen ze wel vergaan’, staat erbij geschreven. Tja, dat zijn dus nog eens uitvindingen waar je wat aan hebt…
Gezinsnieuws bij je ex kan best even schakelen zijn, maar bij Sylvie Meis klinkt vooral blijdschap. Nadat Rafael van der Vaart en Estavana Polman bekendmaakten dat ze opnieuw een kind verwachten, laat ook Sylvie van zich horen.
Iedere moeder heeft haar momentjes. Maar sommige blunders zijn té erg – of te hilarisch – om voor jezelf te houden. In de rubriek ‘Opgebiecht’ delen vrouwen hun grootste geheimen en gênantste momenten. Deze week Angela, die door haar buren haar droomhuis heeft moeten verlaten.
Het moment waar elke moeder stiekem een beetje tegenop ziet (en tegelijkertijd naartoe werkt): je kind dat uitvliegt. Bij Sylvie Meis is dat moment inmiddels realiteit.
Een baby brengt liefde, maar ook een flinke dosis slaaptekort krijg je er soms gratis bij. Anna Nooshin en haar vriend Thijs ontdekten dat tijdens de eerste jaren met dochter Nala maar al te goed.
Een tweede kind erbij: Emma Wortelboer heeft opnieuw alle reden om op een roze wolk te zitten. De presentatrice is bevallen van haar dochter en deelt op Instagram alvast een paar intieme foto’s uit het ziekenhuis.