Er komt een dag dat die kleine koter ineens een uit de kluiten gewassen puber is. Met z’n eigen gedachten, meningen én eerste relatie.
Lees verder onder de advertentie
Loïs (39) woont samen met Maxwell (40) en is moeder van Mees (14) en Caïne (12).
“Onze jongste zoon heeft sinds kort voor het eerst verkering, of zoals hij het noemt: een relatie. Het is meteen dikke mik, want ze zijn heel veel samen.
Lees verder onder de advertentie
Verder gegaan
Als ze bij ons thuis zijn, gaan ze het liefst direct naar de kamer van Caïne en gooien ze de deur dicht. Die moet van ons dan weer open, want wie weet wat ze daar allemaal doen. Volgens Caïne blijft het alleen bij zoenen, maar van Mees hoorde ik laatst dat ze stiekem al wat verder waren gegaan. Nu al!
Natuurlijk hebben Maxwell en ik uitvoerig met Caïne gepraat. Dat we hem nog veel te jong vinden voor meer dan zoenen. En dat er ook consequenties aan kunnen hangen als je verdergaat. Ongemakkelijk hoorde Caïne het aan. Hij zei dat hij heus wel wist waar hij mee bezig was en dat we ons echt geen zorgen hoefden te maken. Tja, dat doen we dus wel.
Lees verder onder de advertentie
Voorbehoedsmiddelen
Eigenlijk weet ik niet zo goed wat ik ermee moet. Goed in de gaten houden maar en binnenkort beginnen over voorbehoedsmiddelen. Brr… Ik moet er echt nog niet aan denken, voor mijn gevoel was Caïne vorige week nog acht. Maar ja, hij is zo verliefd.”
Lees verder onder de advertentie
Wil je graag tips voor het geven van seksuele voorlichting aan je kind? Je vindt ze hier.
Schaatskoningin Irene Schouten (32) zat eind vorig jaar nog op een roze wolk: ze werd voor het eerst moeder van haar zoontje Dirk. Samen met haar man Dirk-Jan genoot ze volop van het nieuwe gezinslevens. Maar die roze wolk sloeg al snel om in zorgen toen bleek dat Dirk kampte met gezondheidsproblemen.
Elise (36) is moeder van twee zoontjes (6 en 4) en schrijft met veel liefde korte verhalen over het moederschap en alles wat daar onverwacht bij komt kijken. Haar verhalen zijn fictief, maar vaak geïnspireerd op de wereld van ouderschap met een flinke scheut herkenning, humor en een tikkeltje overdrijving. Tegelijkertijd werkt ze aan haar […]
Als je kind een hobby heeft die niet de hele dag gamen inhoudt, ben je waarschijnlijk allang blij. Als je zoon van twaalf dol is op fossielen en edelstenen, weet je in ieder geval ook waar je hem blij mee kunt maken.
De ene dag is je zesjarige een knuffelkont die geen moment van je zijde wijkt, de andere dag smijt ze boos de deur dicht omdat jij haar verkeerd hebt aangekeken. Herkenbaar?
In Beste Zangers draaide het afgelopen zaterdag allemaal om zangeres Bente Fokkens (24). De artiesten brachten een ode aan haar muziek én favoriete nummers. Een indrukwekkend optreden van die avond kwam van Laetitia, die als kersverse mama een gevoelige snaar raakte bij zowel Bente als de kijkers thuis.