Iedereen op tijd wakker, de champagne rijkelijk ingeschonken en klaar voor het aftelmoment. Die eerste blunder van het nieuwe jaar kun je maar beter uit de weg hebben, toch?
Lees verder onder de advertentie
Eline (42), moeder van Olivier (12), Benjamin (10) en Anemoon (7):
“Afgelopen jaar vierden we oud en nieuw met onze buren en hun twee kinderen. We hadden het hele spul op tijd gewekt, voor het klink-moment en speciaal kinderchampagne aangeschaft. Samen met de buurvrouw schonk ik acht champagneglazen vol. Maar één minuut voor tijd, we wilden net gaan aftellen, hoorden we een enorme klap.
Lees verder onder de advertentie
Gelukkig nieuwjaar
De buurman stootte tegen de tafelrand en alle glazen vielen als dominostenen om. Het gebeurde echt in een fractie van een seconde. In plaats van elkaar gelukkig nieuwjaar te wensen stonden we alle plakkerige stukken glas op te dweilen en zuigen.
“‘Nou ja scherven brengen geluk’, riep ik maar”
Lees verder onder de advertentie
‘Nou ja scherven brengen geluk’, riep ik maar. Het moest nu wel een topjaar worden. Uiteindelijk hebben we tien over twaalf het hele moment maar opnieuw over gedaan. In papieren bekers.”
Na die hysterische feestdagen snappen we dat je inspiratie voor een gezellig oud en nieuw met je kinderen ver te zoeken is. Daarom: een leuke tip. Barst je kind van de energie en wordt bankhangen één groot drama, organiseer dan een spelletjesavond. Hoef je echt niet een hele trukendoos voor open te gooien. Deze, en nog meer tips, lees je hier.Dit artikel staat in Kek Mama 12-2022.Met een abonnement op Kek Mama geniet je van mooie voordelen:*Goedkoper dan in de winkel*Lees elke maand als eerst Kek Mama*Gratis verzondenAbonneer je nu en betaal slechts €4,19 per editie.
Melissa Pieters (33) is getrouwd met Bilal (34), moeder van drie jonge kinderen (9, 6 en 2), influencer (@melisspieters op Instagram) en een bekeerde moslima. Hoe vliegt zij de decembermaand aan?
Het is de baby zelf niet aan te rekenen, maar zo’n pasgeborene haalt wel je hele leven overhoop, inclusief je vriendschappen. Welke het overleven en welke sneuvelen, dat is van tevoren niet te voorspellen. Dat weet journalist Laurien als geen ander.
Een Huis Vol is terug, dat betekent de hele kerstvakantie weer genieten van de chaos van de families Lopez, Bal, Bakcha en Blom. Vinden we heerlijk, want dan valt ons eigen huishouden opeens wel mee.
Het worden bijzondere feestdagen voor Anne-Marie Rozing en vriendin Laura. Ze vieren voor het eerst kerst met hun zoontje Jules in hun midden. En die knusse kerstdagen gaan niet voorbij zonder leuke tradities. Wij spraken Anne-Marie over de kerstplannen met baby Jules.
Kerst: het feest van lichtjes, liefde… en chaos. Dat wij moeders alle kerstballen hoog moeten houden wisten we natuurlijk al, maar soms zouden we dat wel even anders willen.
Ze komen onafgesproken opdagen in identieke outfits, raakten twee keer tegelijk zwanger en bevielen naast elkaar in het ziekenhuis. De band tussen Sara Kalkhoven (31) en Mariëlle Liefting (35) is zo symbiotisch, dat het haast ongeloofwaardig is.