Leuk, zo’n schoolreisje met een groep kinderen met hoge verwachtingen en hulpouders die blijkbaar nóg hogere verwachtingen hadden van hun tijd samen.
Lees verder onder de advertentie
Mikki (33), moeder van Karlijn (8), juf van groep 3:
“Met groep 1 tot en met 3 van school waren we in de Pyramide van Austerlitz; dat is een kleinschalig pretpark dat naast een bos ligt. ’s Morgens verdeelden we de leerlingen in kleine clubjes met een ouder als begeleider en gingen we een voor een de attracties af.
Na de lunch mochten de kinderen los rondlopen. Dat was ook de afspraak met het park. Alle kinderen droegen een bandje met hun naam en het telefoonnummer van hun leerkracht. De ouders mochten ook ‘vrij bewegen’ en verdeelden zich langs de buitenkant van het park.
Toen we om half drie weer wilden vertrekken, misten we een moeder en een vader. Na vijf minuten tevergeefs met z’n allen in de bus gewacht te hebben, bood een moeder aan te gaan kijken waar ze uithingen. Na een zoektocht vond ze ze uiteindelijk verstopt in het bos, waar ze samen halfnaakt, innig verstrengeld op de grond lagen.
Lees verder onder de advertentie
Achteraf bleek dat ze al langer een affaire hadden en ook al een keer tijdens een schooluitje op het toilet seks hadden gehad. Inmiddels zijn ze gescheiden van hun partner en nog steeds samen. Voor mij als leerkracht was het behoorlijk ongemakkelijk, vooral omdat ik ook beide partners kende.”
Relaties lijken soms vanzelf te lopen, totdat dat ineens niet meer zo voelt. Want hoe leuk de eerste verliefde fase ook is, een langdurige relatie vraagt onderhoud. Zonder aandacht, liefde en inzet kan zelfs een sterke band langzaam afbrokkelen.
Van hitlijsten en volle zalen naar knuffels, eerste woordjes en tranen bij de kleinste struikelpartij: het leven van Mart Hoogkamer ziet er tegenwoordig net even anders uit, en hij geniet daar zichtbaar van.
Heugelijk babynieuws! Maxime Offerman, bekend van Married at First Sight en MAFS: Second Chance, laat via Instagram weten dat ze bevallen is van haar zoontje.
Broers en zussen kunnen elkaar het leven zuur maken (lees: geruzie om niks), maar ook elkaars grootste vriend zijn. En terwijl jij denkt dat jij als ouder de hoofdrol speelt in de ontwikkeling van je kind, gebeurt er onderling ook iets belangrijks.
Eindelijk is het zover voor Aida Jelies: haar allereerste rijles. Net achttien, mag ze voor het eerst zelf de weg op, iets waar ze zowel naar uitkijkt als tegenop ziet.