Zodra de klantjes zijn opgehaald en poorten van de crèche sluiten, bespreken de leidsters de eigenaardigheden van de ouders. Want reken maar dat die er zijn.
Lees verder onder de advertentie
Irma: “Meteen toen ik het flesje gekolfde melk opendraaide, rook ik het: een penetrante knoflookgeur. Het benam me de adem. Ik liet het aan een collega ruiken en zij begon bijna te kokhalzen. Deze voeding kon ik onmogelijk aan baby Olivier voorschotelen, dan had hij geroken alsof-ie net drie broodjes shoarma op had. Ik had dus geen andere keuze dan de moedermelk weg te gooien.
Lees verder onder de advertentie
Toen Oliviers moeder hem later die middag kwam ophalen, vertelde ik haar over de bizarre knoflookwalm. Ze schoot keihard in de lach en bekende dat ze de avond ervoor flink had lopen schranzen bij de Italiaan en niet op een teentje knoflook meer of minder had gekeken.”
Paula: “Wat hebben wij op het dagverblijf vaak gelachen om de familie Van Meer. Onwijs lieve mensen, maar zo ontzettend chaotisch. We waren dan ook best verbaasd toen zij een derde kind kregen, aangezien ze het leven met twee kinderen al amper in goede banen konden leiden. Hun derde kindje kwam uiteraard ook op ons kinderdagverblijf. En ja hoor: geregeld vergaten ze het jochie op te halen, dan kwam vader of moeder bezweet aanrennen net voor sluitingstijd of zelfs daarna.
“Vader of moeder kwam bezweet aanrennen net voor sluitingstijd of zelfs daarna”
Lees verder onder de advertentie
Op een dag na de zomervakantie vertelde de moeder mij dat ze met het gezin op vakantie waren gegaan, toen ze na een halfuur rijden vanaf de achterbank hun oudste hoorde vragen waar zijn babybroertje toch was. Die zat dus nog thuis in z’n Maxi-Cosi in de gang te wachten op zijn familie. Ik verbaas me er nog steeds over dat deze moeder mij dit verhaal eerlijk en zonder schaamte vertelde.”
In de glossy Kek Mama lees je de mooiste verhalen, meest herkenbare columns en de leukste fashion en lifestyle tips. Abonneer je nu voor slechts €29,95 per jaar en ontvang de glossy als eerste op je deurmat.
Sommige stellen praten eindeloos over of en wanneer ze aan kinderen willen beginnen. Bij Danny Froger en zijn vriendin Ann Dominique Wilten ging dat nét even anders.
Iedere week delen we op Kek Mama een dilemma van een lezer. Deze week het verhaal van Boukje (33). Ze worstelt met de wekelijkse hulp van haar schoonmoeder. Ze wil hier graag mee stoppen, maar wil haar moment met de kinderen ook niet afnemen.
Je kent ze misschien nog van Een Huis Vol: de familie Nagelkerke. Inmiddels zijn ze geen vast tv-gezicht meer, maar online zijn ze nog steeds aanwezig.
Iedere week delen we op Kek Mama een dilemma van een lezer. Deze week het verhaal van Aribel (31), Ze is kortgeleden voor het eerst moeder geworden, maar ze merkt dat haar schoonmoeder erg geïnteresseerd is in haar zwangerschapskilo’s. Tot grote frustratie van Aribel.
Waar kinderen het eerst de hele dag over ‘six seven’ hadden, gaat het nu ineens over ‘41’. Als ouder vraag je je misschien af: waar hebben ze het over? Geen zorgen: wij leggen het je uit.
Charly Luske (47) kennen we als charmante zanger, musicalster en binnenkort ook als acteur in Onze Jongens 3. Maar achter de schermen speelt zich iets veel persoonlijkers af: de transitie van zijn oudste kind.