Ze kunnen nog zo mooi zijn en niks doen, maar Sabine vindt libellen om te griezelen.
Lees verder onder de advertentie
Sabine (37), moeder van twee zoons van 6 en 3:
“Niemand begrijpt mijn angst. Iedereen zegt dat libellen juist mooi zijn en niks doen. Het helpt niks, ik vind ze griezelig. Het is ongeveer zeven jaar geleden ontstaan, op vakantie in Portugal. Ik zag boven een watertje allemaal enge, grote, vliegende beesten en vroeg aan mijn vriend wat dat waren. Ik had op dat moment nog nooit een libelle gezien, daarna zag ik ze natuurlijk voortdurend.
We wonen inmiddels aan het water, dus regelmatig vliegen ze door de tuin. Dan ren ik gillend naar binnen. Ook als er visite is en ook als de kinderen erbij zijn.
Vorig jaar, op vakantie op Curaçao, vloog er een dikke met een rood lijf over, terwijl ik met mijn oudste in het zwembad lag. Ik dacht dat ik gek werd. Tijn had zwembandjes om en hield zich aan mij vast. Toen ik de libelle spotte, besloot ik in een split second dat ik onder water moest schuilen. Ik ging koppie onder, maar tilde Tijn ondertussen omhoog. Hij begon te gillen. Het moet er echt hebben uitgezien alsof ik mijn zoon opofferde aan de libelle. Tijn zei daarna: ‘Volgende keer moet je mij ook onder water trekken, mama’. Dus breng ik mijn angst over? Eh, ik vrees van wel.”
Met een abonnement op Kek Mama geniet je van mooie voordelen:*Goedkoper dan in de winkel*Lees elke maand als eerst Kek Mama*Gratis verzondenAbonneer je nu en betaal slechts €4,19 per editie.
In veel huiskamers ging afgelopen week een collectieve “huh?!” door het land. Terwijl ouders nog druk bezig zijn met het bewaren van hét grote decembergeheim, komt Het Sinterklaasjournaal met scènes waarbij je als ouder spontaan je hand voor de tv wilt gooien.
De zoon van Annelies is het type kind waarvan je blijft zeggen: ‘het is me er eentje’. Bram vreet van alles uit, maar nooit écht vervelend. En hij ziet er zo schattig uit, met die grote blauwe ogen en die blonde krullen.
In Groningen gebeurt binnenkort iets nieuws: de allereerste stadsoppas van Nederland opent haar deuren. Ouders kunnen hun kind er maximaal drie uur achterlaten terwijl zij eindelijk even naar de kapper, sportschool of gaan shoppen. Klinkt als pure luxe, toch?
Er zijn van die kledingstukken die je aantrekt en meteen denkt: ja hoor, dit wordt mijn nieuwe uniform voor de rest van de winter. Nou, de coltrui van HEMA hoort absoluut in die categorie.
Verhuizen met een groot gezin is al een onderneming op zich, maar de familie Buddenbruck pakt het gewoon aan alsof het niets is. Waar andere ouders al zweten bij het vooruitzicht van één verhuisdoos, verkassen Thaila en Rob met hun hele bups van land naar land.
Iedere moeder heeft haar momentjes. Maar sommige blunders zijn té erg – of te hilarisch – om voor jezelf te houden. In de rubriek ‘Opgebiecht’ delen vrouwen hun grootste geheimen en gênantste momenten. Deze week Mireille, wiens man een plan heeft waar ze niet achter staat.