Twee maanden geleden werden Pip Pellens en Pim Wessels ouders van dochtertje Lily. Hoe het kersverse ouderschap ze tot nu toe bevalt? Dat vertelt Pim in een openhartig interview met &C.
Lees verder onder de advertentie
Het ouderschap gaat de twee tot nu toe heel natuurlijk af, vertelt Pim, al begrijpt hij dat dat misschien ‘heel zoetsappig klinkt’. “Van mijzelf weet ik niet of dat waar is, maar Pip is een geboren moeder. Het gaat supergoed met haar.”
Lees verder onder de advertentie
Gebroken nachten
Waar de acteur nog wel aan moet wennen is ‘de onredelijkheid van een baby’. Pim: “Ze kan de hele buurt bij elkaar krijsen terwijl ik me afvraag wat we nog meer voor haar kunnen doen. En heel af en toe vind ik het een bizar idee dat niemand deze baby straks weer ophaalt, maar dat wij haar ouders zijn en dat ze blijft.” Ook de gebroken nachten zijn geen kattenpis, hoewel Pim toegeeft dat vooral Pip het harde werk doet. “Je bent gewoon zo verschrikkelijk moe,” vertelt hij. “Soms zit er een goede nacht tussen en dan denk je: we zijn er. Maar de nacht erna is dan weer totaal gebroken.”
Lees verder onder de advertentie
Sita, eh Lily
Het dochtertje van Pip en Pim draagt de naam Lily, al glipt er nog weleens een koosnaampje tussendoor. “Soms vergissen we ons en noemen we Lily per ongeluk Sita – een afkorting van Parasita, de werknaam die we voor haar hadden,” aldus Pim. In de toekomst hoopt de acteur zoveel mogelijk thuis te zijn, om niks te hoeven missen van de kleine. “Toen wij opgroeiden, was er altijd iemand thuis. Dat voelde heel prettig en veilig. Het zal praktisch gezien niet altijd mogelijk zijn, maar ik gun Lily zoveel mogelijk datzelfde.”
We doen het allemaal wel eens: een zak vol cadeautjes met Sinterklaas en iets extra’s met Kerst. Want: kinderen blij, wij blij. Maar té veel cadeautjes geven, kan op de lange termijn nadelen hebben.
Geen zin om voor de hele bubs te cateren of te bemiddelen in politieke discussies: er zijn genoeg redenen om kerst een keertje te ontvluchten. Dat lukt de een beter dan de ander, weet Hester Zitvast. Want niet iedereen is bestand tegen smeekbedes van de familie.
De feestperiode is nog maar net begonnen, maar de stapel cadeaus van opa en oma groeit en groeit. Superlief natuurlijk, maar niet altijd nodig. Met deze tips blijft het gezellig en voorkom je dat jouw huis straks lijkt op een speelgoedmuseum.
Hilda Clevering (45), Sarah van Rooijen (38) en Lenke Melman (36) zijn alle drie moeder en weduwe. Ze ontmoetten elkaar via een lotgenotengroep op Facebook.
Melissa Pieters (33) is getrouwd met Bilal (34), moeder van drie jonge kinderen (9, 6 en 2), influencer (@melisspieters op Instagram) en een bekeerde moslima. Hoe vliegt zij de decembermaand aan?
Een Huis Vol is terug, dat betekent de hele kerstvakantie weer genieten van de chaos van de families Lopez, Bal, Bakcha en Blom. Vinden we heerlijk, want dan valt ons eigen huishouden opeens wel mee.