Zien: Christina Curry deelt eerste foto’s van baby Cleo
Christina Curry is afgelopen week moeder geworden van haar eerste kind. Ze deelt nu de eerste foto’s van haar dochter, die naar de naam Cleo luistert.
Instagram
Marlijn Weerdenburg heeft een periode achter de rug waarin veel op haar afkwam. De presentatrice kreeg te maken met persoonlijke veranderingen, zorgen binnen haar gezin en een groot verlies.
In gesprek met AD Mezza vertelt ze openhartig over de impact dat alles had op haar leven en relatie.
De combinatie van verschillende gebeurtenissen zorgde voor een zware periode binnen het gezin. Naast de zorg om haar zoon Teun, die ADHD bleek te hebben, kwam ook het overlijden van haar moeder en een verhuizing erbij. “De tropenjaren zijn sowieso al funest voor je relatie, dat zullen veel ouders met jonge kinderen kunnen beamen. Als je dan ook nog een kind hebt dat niet naar school kan en een moeder die plotseling overlijdt, plus een verhuizing – dat was nogal veel”, vertelt Marlijn.
Toen bleek dat de school in Amsterdam niet goed aansloot bij Teun, besloot het gezin snel een nieuwe plek te zoeken. In Hilversum vonden ze een school voor speciaal basisonderwijs waar hij beter tot zijn recht kwam. Volgens Marlijn heeft die keuze veel gebracht: haar zoon zit nu “in de bloei van zijn leven tot nu toe.”
Niet alleen haar zoon kreeg een diagnose. Ook liet Marlijn zichzelf onderzoeken en kreeg te horen dat ze ADD heeft. De uitkomst gaf haar meer duidelijkheid over wie ze is en waarom bepaalde dingen haar zo beïnvloeden. “Vroeger was ik een enorme stuiterbal. Inmiddels is de hyper dus wat minder.”
De afgelopen periode had ook invloed op haar relatie met partner Paul. Marlijn vertelt dat de spanningen opliepen en dat er veel conflicten waren, maar dat deze vooral voortkwamen uit de omstandigheden. “Ik ben wel een ruziemaker hoor, maar niet met hem. Nu knalde alles even en sindsdien zijn we weer lief voor elkaar.”
Het verlies van haar moeder heeft een grote indruk achtergelaten. Haar moeder overleed kort voordat Marlijn opnieuw moeder werd. Daarna probeerde ze lange tijd door te gaan, totdat haar lichaam aangaf dat het niet meer ging.
“Twee weken na het overlijden van mijn moeder kreeg ik een baby en acht weken daarna stond ik weer te repeteren. Maar toen mijn stem ermee ophield, kón ik simpelweg niet doorgaan. Ik bleek toch geen superwoman te zijn.” Marlijn denkt dat ze haar verdriet lange tijd heeft weggestopt. Pas later kwam er ruimte om het verlies echt te voelen. “Vanaf het moment dat ik het verdriet toeliet, nam het me over. Vervolgens blokkeerde alles. Traumatherapie heeft me ervan verlost.”
Inmiddels kijkt Marlijn weer vooruit. Een nieuwe uitdaging wacht op haar: ze wordt het nieuwe gezicht van het kampeerprogramma We zijn er bijna!, waarin ze het stokje overneemt van Martine van Os. Ze wil haar eigen stijl toevoegen aan het programma en kiest voor een actievere rol.
“Ik heb een andere toon en ben minder beschouwend. Ik ga af en toe ook mee in actie. Dat was mijn idee: het is wel leuk als ik af en toe met die mensen de zee in duik, in plaats van dat ik aan de kant blijf zitten.”
Eerder vertelde Marlijn Weerdenburg over de moeilijke periode waarin hun zoon iemand werd die ze niet meer herkenden. Je leest er hier meer over.
Bron: AD Mezza