‘Wat zit er in het water bij RTL Boulevard?’ vraagt Marieke Elsinga zich af. Niet alleen zij, maar ook presentatrice Vivienne van den Assem is in verwachting. Dat vraagt natuurlijk om een foto van het zwangere duo.
Lees verder onder de advertentie
“Hier 3 foto’s uit de reeks “Wat stoppen ze bij RTL Boulevard in het water?” schrijft Marieke bij beelden, waarop ze vol trots hun babybuik showen.
Allebei zwanger
Vivienne maakte in mei bekend zwanger te zijn van haar tweede kindje. Samen met Arne heeft ze al een zoon: Guus (3). Voor Marieke is het haar eerste kind. Zij verwacht samen met haar vriend Sander een jongetje. Ze maakte het babynieuws op de radio bekend. “Ik ben zo blij dat ik het nu heb verteld, dat voelt zo lekker. Het werd ook wel een beetje tijd, want ik ben al best wel even op weg en je begint het goed te zien”, vertelde ze toen.
Fantastisch babynieuws voor oud-De Bondgenoten-kandidaat Thérèse en haar vriend Twan. Het stel verwacht hun eerste kindje samen en deelt het bijzondere nieuws met hun volgers op Instagram.
Freya (41) en haar partner besluiten hun seksleven nieuw leven in te blazen. Ze boeken kaartjes voor een exclusief seksfeest, maar daar wacht haar een veel grotere verrassing dan ze ooit had kunnen bedenken.
Marlous heeft eigenlijk een prima band met haar schoonmoeder. Ze wist ook van de strubbelingen rondom zwanger worden van haar schoonzus. Maar dat dat op deze situatie uit zou lopen, kon ze niet bedenken.
Patricia van Liemt is schrijver en moeder van Maria (16) en Phaedra (13). Ze schrijft rake, eerlijke, grappige en vooral herkenbare columns over haar leven.
Ze zijn opgegroeid met een tablet binnen handbereik, vragen ChatGPT om hulp bij hun huiswerk en weten vaak eerder hoe een nieuwe app werkt dan hun ouders.
Na jaren waarin alles draaide om de kinderen, merkt Rox (39) dat er eindelijk weer ruimte is voor zichzelf en voor haar verlangens. Ze wil haar seksleven nieuw leven inblazen, maar haar man heeft geen behoefte aan haar seksfantasieën en dat steekt haar.