Hij ligt constant op de loer: die beruchte agendablunder. En dan kan je planning nog zo secuur zijn, maar hij krijgt je vast op een hilarische manier te pakken.
Lees verder onder de advertentie
Linda (37): “Breng ik mijn kind helemaal verkleed als Elsa – inclusief glittermake-up – naar het kinderdagverblijf, blijkt de carnavalsviering een week later te zijn.”
Beter te vroeg dan te laat
Nikolien (41): “Vol enthousiasme had ik met de kinderen de boel versierd en ontbijt op bed gemaakt. Zingend kwamen we de slaapkamer binnen. En toen kwam ik erachter dat mijn vriend nog helemaal niet jarig was. Pas een dag later.”
Myrke (42): “In de vakanties gaat mijn dochter ook naar de bso, daar organiseren ze dan van alles. Althans, dat hoor ik als ze ’s middags thuiskomt. Want ik vergeet me altijd te verdiepen in het programma.
“Als een malle ben ik naar de ijsbaan gereden en heb mijn auto naast de bus geparkeerd”
Dat bleek ook in de kerstvakantie, want toen ik haar pas om half tien bracht, was het er verdacht stil. Ik zag geen kinderen en amper juffen. Die ene medewerker die ik nog wel zag lopen, wist me te vertellen dat ze vandaag zouden gaan schaatsen. Als een malle ben ik naar de ijsbaan gereden en heb mijn auto naast de bus geparkeerd, net voor de deur openging en alle kinderen joelend naar buiten kwamen.”
Lees verder onder de advertentie
Oh ja, studiedagen
Lotte (33): “Het was die dag verdacht rustig op het schoolplein. Zeg maar gerust compleet verlaten. Dat het blijkbaar studiedag was, had ik even gemist. En ik moest naar mijn werk, bij een autobedrijf. Gelukkig hebben we een speelhoek op mijn werk, daar heeft hij zich uren in vermaakt.”
In de glossy Kek Mama lees je de mooiste verhalen, meest herkenbare columns en de leukste fashion en lifestyle tips. Abonneer je nu voor slechts €29,95 per jaar en ontvang de glossy als eerste op je deurmat.
Terwijl miljoenen voetbalfans reikhalzend kijken naar de prestaties van Oranje, beleeft één moeder het toernooi net iets anders. Voor Marjon de Bruijn draait het niet alleen om winst of verlies, maar vooral om haar zoon Frenkie de Jong, die opnieuw deel uitmaakt van de Nederlandse selectie.
Waar sommige kinderen liever op de achtergrond blijven, lijkt Fender de Mol zich juist helemaal thuis te voelen in de schijnwerpers. Volgens vader Johnny de Mol was al vroeg duidelijk dat zijn jongste zoon geen moeite heeft met aandacht en misschien zelfs wel in de voetsporen van zijn beroemde familie treedt.
Met drie jonge kinderen in huis is tijd met z’n tweeën soms een zeldzaam goed. Dus een onverwacht momentje samen is meer dan gewenst. Alleen reken je dan niet op publiek.
Sommige zinnen uit je jeugd blijven niet alleen hangen, maar duiken later in je leven ineens weer op, precies op de momenten dat je ze nodig hebt. Vaak kwamen ze van grootouders: geen lange verhalen, maar korte uitspraken die net iets te vaak werden herhaald om te vergeten. Toen misschien ouderwets of streng, maar achteraf […]
Rianne Arendsen (35) is onderwijskundige, docent kinderyoga, schrijver en o ja: moeder. Vooral moeder. In haar columns deelt ze haar observaties en bespiegelingen rondom het ouderschap – aanmodderen met de beste intenties. Volg Rianne ook op Substack.