Geen zomerkampen, uitjes naar de dierentuin, het museum of het zwembad: de kinderen van blogger Rachel Garlinghouse spelen in de zomervakantie buiten tot de zon onder gaat.
Lees verder onder de advertentie
‘Veel te duur’
‘Ik zou duizenden euro’s kunnen uitgeven om mijn kinderen naar een kamp sturen, maar ze zijn van verschillende leeftijden, dus ze mogen niet naar hetzelfde kamp’, schrijft ze. ‘Dat zou dus betekenen dat ik de zeurderige, hongerige bloedjes die thuisblijven mee op sleeptouw moet nemen.’ Dierentuin, themapark of museum: ook daar moet Rachel niet aan denken – is allemaal veel te duur. ‘En die drukte? Al die huilende kinderen van anderen? Nee, bedankt…’
Lees verder onder de advertentie
Zoals haar eigen jeugd
Rachel wil dat haar kinderen de zomervakantie beleven zoals zíj die in haar jeugd altijd beleefde: buitenspelend tot de zon onder gaat. ‘Kan ik lekker in een tuinstoel liggen. En terwijl ik door een tijdschrift blader, rennen mijn kinderen door de sprinkler. Hebben ze trek? Dan geef ik ze een fruitige ijslolly. Ze kunnen zich verkleden, kleuren in een van de honderden kleurboeken, een fort met dekens maken of vuurvliegjes vangen voor het slapen gaan. Als ze dán nog durven te zeuren dat ze zich vervelen, dan weet ik het niet meer.’
‘Er zijn zoveel mogelijkheden’, zo eindigt de blogger. ‘En bij geen daarvan hoef ik een tweede hypotheek af te sluiten of een andere baan te nemen.’
Bron: ScaryMommy
Ontvang elke maand Kek Mama met korting en gratis verzonden op jouw deurmat! Abonneer je nu en betaal slechts €4,19 per editie.
Moeders weten als geen ander hoe makkelijk je jezelf kunt wegcijferen. Werk, gezin, afspraken en alles wat tussendoor komt: voor je het weet, ren je jezelf voorbij. Ook Soundos El Ahmadi merkt dat ze een stap terug moet doen.
Wat komt erin? Wat gaat eruit? En blijft er nog iets over? In Banksaldo delen ouders hun maandelijkse inkomsten en uitgaven. Want laten we eerlijk zijn: zijn we niet allemaal een beetje benieuwd hoe anderen het doen? Deze week het banksaldo van Lente (35), samen met Dorian (37), moeder van Mila (6) en Bo (3).
Een tienerzoon met een slaapkamer op zolder betekent voor veel moeders vaak maar één ding: eindeloos de trap op en af. Xandra (43) was er klaar mee en bedacht een oplossing: een deurbel voor zijn slaapkamer.
Soms brengt een nieuwe levensfase precies wat je nodig hebt. Dat geldt ook voor Karen Damen. De voormalige K3-zangeres heeft de afgelopen jaren veel meegemaakt, maar kijkt tegenwoordig met een grote glimlach naar haar leven.
Bijna 25 jaar nadat haar ouders Adam Curry en Patricia Paay hun leven lieten vastleggen, is het nu de beurt aan dochter Christina Curry. In Adam’s Family: 25 Jaar Later staat Christina en haar kersverse gezinnetje centraal.
Donny Roelvink heeft een duidelijk beeld van hoe hij zijn toekomstige vrouw voor zich ziet. In de podcast Grensloos Gebabbel vertelt hij onder meer hoe hij aankijkt tegen een vrouwelijke partner die een mannelijke personal trainer heeft.