Zodra de klantjes zijn opgehaald en poorten van de crèche sluiten, bespreken de leidsters de eigenaardigheden van de ouders. Want reken maar dat die er zijn.
Lees verder onder de advertentie
Sanne: “Het maakt mij echt niet uit als ouders hun kind toch brengen als-ie zich niet helemaal lekker voelt, maar wees daar gewoon eerlijk over. Dan weet ik tenminste wat ik kan verwachten.
Zo vaak heb ik al meegemaakt dat een kind ’s morgens nog oké is, maar na een paar uur compleet instort, met koorts en al. Dan weet ik dat de ouders thuis een zetpil hebben gegeven en er maar het beste van gehoopt hebben. Als ik ze dan op hun werk bel en vertel dat hun kind ziek is, spelen ze vaak de vermoorde onschuld: ‘Oh, echt? Vanmorgen was er nog niets aan de hand.’ Túúrlijk.”
Fanny: “Veel ouders zijn heel lief en dankbaar, maar sommigen zien pedagogisch medewerkers als voetveeg. Feline en Margje waren heus lieve kinderen, maar ik krijg nog de rillingen als ik aan hun ouders denk: Maurits en Floor, beiden advocaat. Altijd gehaast, nooit tijd voor een praatje en vooral vreselijk uit de hoogte.
Lees verder onder de advertentie
Feline zat drie dagen in de week in mijn groep. Op een ochtend werd ze door haar moeder naar de crèche gebracht. Zodra ik Feline in mijn armen gedrukt kreeg, rook ik het: het arme kind had een overvolle poepluier. Verbaasd vroeg ik Floor waarom ze haar dochter niet even verschoond had. ‘Ach, daar ben jij toch voor?’ sneerde ze, terwijl ze op haar hoge hakken wegbeende en mij vol verbijstering achterliet.”
In de glossy Kek Mama lees je de mooiste verhalen, meest herkenbare columns en de leukste fashion en lifestyle tips. Abonneer je nu voor slechts €29,95 per jaar en ontvang de glossy als eerste op je deurmat.
Suzes oudste zoon mag sinds kort zelfstandig van school naar huis, maar komt de laatste tijd steeds laat uit school. Als ze op een middag besluit te kijken waar hij blijft, ontdekt ze de reden voor zijn dagelijkse vertraging.
Verloskundige Loïs Witmond was onlangs te zien in de serie De verloskundigen. Daarin kregen kijkers een inkijkje in haar werk, dat ze nét even anders aanpakt. Geen afstandelijke spreekkamer en een strikte scheiding tussen werk en privé, maar persoonlijke begeleiding waarbij ze negen maanden lang naast een zwangere vrouw staat: “Ze noemen me weleens hun […]
Ilse maakt zich zorgen om het milieu en de toekomst van haar kinderen en probeert op haar eigen manier bij te dragen om milieuvervuiling tegen te gaan. Zo eten zij en haar gezin uitsluitend veganistisch, gaan ze niet op vliegvakanties en koopt ze het liefst tweedehands. En daar vindt haar omgeving nogal wat van.
Een avond die Melissa De Lange waarschijnlijk liever snel vergeet. De moeder van acht kinderen belandde onlangs met twee van haar zoons op de spoedeisende hulp.
Even snel de vriezer opentrekken voor iets lekkers bij het avondeten? Dan is het misschien verstandig om eerst te kijken wat er precies in je vriesvak ligt.
Sommige momenten maken je in één klap een stuk ouder, maar dan wel op de allerleukste manier. Jörgen Raymann krijgt er binnenkort in elk geval een nieuwe titel bij: opa.