Zeker, een vluchtig kusje voor je naar werk gaat is heel efficiënt, maar écht opwindend is het niet. Daar kwamen Aafke en Rob wel achter.
Lees verder onder de advertentie
Aafke (34), woont samen met Rob (34), moeder van Fay (6) en Kai (1): “Op de een of andere manier was de tongzoen uit ons repertoire verdwenen. We zoenden de hele dag door, maar dat waren meer vluchtige kussen voor het slapengaan, een knuffel op de bank of afscheidskussen als we naar het werk gingen. Echt all the way zoenen, zoals we in onze beginjaren zo vaak deden, kwam er amper nog van. Zelfs niet als we vreeën.
Lees verder onder de advertentie
Dan was het of orale seks of masseren, maar daarna richtten we ons op het favoriete doggy-standje met vibrator. Heel effectief, want zo konden we allebei snel tot een orgasme komen en in slaap vallen. Aangezien we een chronisch slaapgebrek hebben is dat heel aanlokkelijk, maar de echte opwinding miste ik.
Pas toen we de tongzoen weer op het programma zetten, werd ik veel natter en voelde ik weer die echte prikkel in mijn onderbuik. Nu doen we het ook een stuk vaker. Niks zo fijn als even tussen het afwassen door te tongen en elkaar dan zo op te geilen dat we meteen met de kinderen naar bed gaan.”
Rogier en Mies waren nét lekker bezig. Even een vluggertje terwijl de kinderen in bad zaten. Klonk als een goed idee. De uitwerking was minder, toen hun dochter deze woorden riep. Je leest het hier.
Een mobiele telefoon, die heeft een kind toch niet nodig, vindt de een. Buitenspelen zal ie, en boeken lezen. Juist wel, vindt de ander. Een mobiel is namelijk hartstikke educatief, en nog veilig ook.
Ellen (37) is getrouwd met Arend (39) en moeder van Sanne (9) en Keesje (7). Haar man heeft zich een paar jaar geleden laten verleiden om in de crypto’s te stappen, maar dat heeft nog niet het gewenste resultaat opgeleverd.
Leven zónder auto, videogames en de hipste items, maar met tweedehands parels, biologische boodschappen en kamperen in de natuur. Moeder Kari (37) leeft samen met haar dochters Isaya (10) en Alela (7) volgens de seizoenen, voor een groen en vrij leven.
Anouk is trotse echtgenote van Erwin en mama van vier meiden: Aurélie (12), Emeline (10), Vieve (8) en Lilou (5). In hun levendige huishouden is het soms één en al chaos, maar liefde, gelach en spontane dansfeestjes voeren steevast de boventoon. Anouk deelt vol enthousiasme haar avonturen in het ouderschap.
Zo zit het met de centen bij andere gezinnen. Wat komt erin? Wat gaat eruit? En blijft er nog iets over? In Banksaldo delen ouders hun maandelijkse inkomsten en uitgaven. Want laten we eerlijk zijn: zijn we niet allemaal een beetje benieuwd hoe anderen het doen? Deze week het banksaldo van Naomi.
Na een pittige periode met ziekenhuisopnames, mentale dips en een kinderwens die even op pauze staat, probeert Amy Rose, bekend van Winter Vok Liefde, vooral weer te vertrouwen op haar eigen lichaam en gevoel. En dat doet ze stap voor stap.