Kerst is het moment waarop we tijd maken voor elkaar. Samen genieten, samen lachen én – niet te vergeten – samen eten. Daarom heeft Albert Heijn dit jaar, speciaal voor wie helemaal uit wil pakken, een ultiem kerstassortiment samengesteld waar voor iedereen wat tussen zit. Reken maar dat jij de show steelt tijdens het kerstdiner.
Lees verder onder de advertentie
Beetje inspiratie nodig? Speciaal voor jou hebben we wat tips om jouw kerstdiner nóg feestelijker te maken. Smullen maar!
Voorgerecht
Hulde aan de kerstkrans! Want wat je ook maakt, de kransvorm brengt je meteen in een feestelijke stemming én het deelt lekker makkelijk. Onze favoriete kerstkrans? De carpacciokrans met stoofpeer en parmezaancracker.
Hoofdgerecht
Niet geheel onbelangrijk: het hoofdgerecht. Met de Excellent voor de Feestdagen-producten van Albert Heijn verzorg je een heerlijk kerstdiner; zoals met het pronkstuk Verspakket knolselderij met brie en cranberrycompote, de Filetrollade stoofpeer of het Kalkoengebraad met winterse kruiden.
Dessert
Wat jouw favoriete toetje ook is, met de ‘Kerstmakers’ – toppings en versieringen – kun je het gerecht helemaal in kerstsfeer brengen. Denk aan gouden parels, eetbare glitterspray en red velvet koekkruimels. Simpel in gebruik, maar wel met dat wow-effect waar je de show mee steelt.
Verrassing!
Wil je nog wat extra’s doen voor jouw gasten tijdens het kerstdiner? Dan is een amuse wellicht een leuk idee; een klein hapje voor of tijdens het diner om jouw gasten te verrassen. Ook hier heeft Albert Heijn genoeg keuze. Denk bijvoorbeeld aan bresaolarolletjes, geitenkaastruffels of een zalmbonbon.
Sinds de verhuizing naar Spanje heeft de familie Jelies allesbehalve stilgezeten. Inmiddels wonen ze alweer bijna drie jaar in Pinoso, waar ze hun leven opnieuw hebben opgebouwd. Naast het genieten van het Spaanse leven zijn ze ook druk bezig met een nieuw project: een eigen winkel.
Sommige gezinnen passen niet in een standaardplaatje en dat hoeft ook niet. De familie Blom is daar een goed voorbeeld van: met acht kinderen is het huis zelden stil, maar wel altijd vol leven.
Het superpopulaire programma Een Huis Vol is terug met een emigratiespecial. Daarin zien we hoe de familie Jelies en de familie Kraan hun geluk zoeken in het buitenland. Janneke en Johan Jelies verhuizen daarbij met hun negen kinderen naar Spanje.
Josine (43) is opvoedcoach en woont met haar man en twee dochters (9 en 11) in New York. Met haar oudertrainingen begeleidt ze ouders die met hun gezin in het buitenland wonen of van plan zijn die stap te maken. In haar columns schrijft ze eerlijk over de uitdagingen waar zijzelf en andere expatgezinnen tegenaan […]
Soms zit achter een ogenschijnlijk vanzelfsprekend gezinsverhaal een traject waarbij veel meer komt kijken dan je van buiten ziet. André Hazes deelt in zijn podcast openhartig hoe de komst van zijn zoon Dré niet vanzelf ging, maar het resultaat was van een bewust medisch traject dat hij samen met Monique Westenberg doorliep.
Lange tijd bleef er onduidelijkheid over een incident waarover verschillende verhalen rondgingen. Nu vertelt Marieke Elsinga zelf wat er precies gebeurde tijdens het auto-ongeluk, waardoor ze tijdelijk niet op de radio te horen was.