Met Pasen in aantocht, is het tijd om de huppelende paashazen, kleurrijke eieren en heerlijke geuren van vers gebakken lekkernijen te verwelkomen. En wat maakt dit feest nog beter? Het vieren met de favoriete mensen in ons leven!
Dus, trek die konijnenoren uit de kast, leg je smartphone even aan de kant bouw een kleurrijk feest vol gezelligheid en lekkernijen. Nu denk je natuurlijk meteen aan croissants, matzes, gekookte eieren en, natuurlijk, de chocoladevariant. Maar waarom niet eens iets anders proberen dan het standaard repertoire? Maak dit jaar je paastafel extra verrassend met het unieke paasassortiment van Albert Heijn.
Maak de bakker in je wakker
In het bakkerij-assortiment schittert het verrassende cronaatje: een croissant doordrenkt met de heerlijke smaak van banaan. Voor de zoetekauwen is er ook een kaneel vlechtbrood dat je alleen even hoeft op te warmen in de oven, waardoor je het warm op tafel serveert. En voor degenen die een feestelijke twist zoeken, heeft Albert Heijn een piñata gevuld met verrukkelijke paaseitjes – een feestelijke traktatie voor jong en oud.
Unieke touch
Zo geef je Pasen dit jaar een unieke touch én verandering van spijs doet eten. Dat weten ze bij Albert Heijn maar al te goed. Daarom bieden ze hoogwaardige producten tegen betaalbare prijzen, zodat iedereen kan genieten van een smaakvolle Pasen zonder de portemonnee te veel te belasten.
Dit artikel is geschreven in samenwerking met Albert Heijn.
In de extra dikke special van Kek Mama lees je de mooiste verhalen, meest herkenbare columns en de leukste fashion en lifestyle tips. Abonneer je nu voor slechts €29,95 per jaar en ontvang de glossy als eerste op je deurmat.
Presentatrice Renate Verbaan-Gerschtanowitz (46) brak in 2004 door, nadat ze tijdens de TMF Awards door de kijkers werd verkozen tot nieuwe vj van de populaire muziekzender. Samen met presentator Winston Gerschtanowitz vormt ze al meer dan twintig jaar een stel en hebben ze twee zoons.
Een veilig thuis is voor een kind ontzettend belangrijk. Niet alleen omdat de voordeur op slot kan, maar vooral omdat thuis een plek hoort te zijn waar je je emotioneel veilig voelt. Als je ouders voortdurend kibbelen, snauwen of met slaande deuren door het huis gaan, kan dat behoorlijk wat met je doen.
Een naam kies je meestal voor het leven, maar soms loopt het anders. Toen Linda’s* zoon zijn eigen naam begon uit te spreken, bracht hij zijn ouders op een ander idee.
Iedere moeder heeft haar momentjes. Maar sommige blunders zijn té erg – of te hilarisch – om voor jezelf te houden. In de rubriek ‘Opgebiecht’ delen vrouwen hun grootste geheimen en gênantste momenten. Deze week Colinda, die in de buurt bekend staat als een arrogante vrouw. Maar dat is ze helemaal niet.
Voor Irene Schouten en haar man Dirkjan Mak breekt opnieuw een bijzondere periode aan. De voormalig topschaatsster is zwanger van hun tweede kind. Op Instagram deelt ze het nieuws met haar volgers.