Suzan van Suzan & Freek bevallen van zoontje en dít is zijn bijzondere naam
Het moment waarop we zolang hebben gewacht is dan eindelijk hier: Suzan en Freek kunnen hun zoontje in de armen sluiten.
Het zondagochtendontbijt van Ellemieke Vermolen begint met deze pannenkoekjes. Tot groot genoegen van man Sergio en zoons Noah en Zenna.
Mix de walnoten in een mixer tot een zandtextuur. Doe hetzelfde met de havermout. Doe beide in een kom en voeg het bakpoeder, zout, kokosolie, ei, amandelmelk en ahornsiroop toe. Mix alles en laat het beslag 30 minuten rusten. Verwarm een koekenpan met 1 theelepel kokosolie en doe er 3 eetlepels beslag in. Maak er met de achterkant van een lepel voorzichtig een rondje van. Bak aan beide kanten lichtbruin. Doe er de plakjes banaan, wat walnoten en ahornsiroop op. Je kunt er eventueel ook wat rauwe cacao nibs overheen strooien.
Bekijk alle recepten in Kek Mama 02-2016.