Kind blij aan tafel, jij blij aan tafel. Naast de drie bekende P’s (patat, pizza en pannenkoek), is er nog een vierde ‘P’ die het (bijna) altijd goed doet bij kinderen. Pasta met rode saus. Kijk zelf maar.
Lees verder onder de advertentie
Kinderen hebben geen filter en zeggen waar het op staat. Dus wie kun je beter vragen om drie recepten met pastasaus uit te proberen dan negen jonge smaakmakers? Izaiah (3): ‘Een gezichtje? Met haren?’
De ultieme smaaktest: is de pastasaus van Heinz echt zo lekker?
Meer kindvriendelijke recepten
Voor alle 7 Heinz [Seriously] Good Pasta Sauzen is alleen gebruik gemaakt van de beste en lekkerste ingrediënten. Alle pastasauzen zijn vrij van kunstmatige smaakstoffen en conserveringsmiddelen en bevatten minstens 7* heerlijke zongerijpte tomaten. Klik hier voor meer serieus lekkere en kindvriendelijke recepten met de pastasauzen van Heinz. *Berekend op basis van een gemiddeld gewicht van 80 gram per tomaat
Gezinsnieuws bij je ex kan best even schakelen zijn, maar bij Sylvie Meis klinkt vooral blijdschap. Nadat Rafael van der Vaart en Estavana Polman bekendmaakten dat ze opnieuw een kind verwachten, laat ook Sylvie van zich horen.
Iedere moeder heeft haar momentjes. Maar sommige blunders zijn té erg – of te hilarisch – om voor jezelf te houden. In de rubriek ‘Opgebiecht’ delen vrouwen hun grootste geheimen en gênantste momenten. Deze week Angela, die door haar buren haar droomhuis heeft moeten verlaten.
Het moment waar elke moeder stiekem een beetje tegenop ziet (en tegelijkertijd naartoe werkt): je kind dat uitvliegt. Bij Sylvie Meis is dat moment inmiddels realiteit.
Een baby brengt liefde, maar ook een flinke dosis slaaptekort krijg je er soms gratis bij. Anna Nooshin en haar vriend Thijs ontdekten dat tijdens de eerste jaren met dochter Nala maar al te goed.
Een tweede kind erbij: Emma Wortelboer heeft opnieuw alle reden om op een roze wolk te zitten. De presentatrice is bevallen van haar dochter en deelt op Instagram alvast een paar intieme foto’s uit het ziekenhuis.