Mounira (34) acteert samen met haar zoon Noah (12) en dochter Nimra (8) in commercials voor bekende merken. Soms doet haar ex ook mee.
Lees verder onder de advertentie
“Noah was twee jaar toen ik een oproep van een castingbureau voorbij zag komen. Ze zochten een kindje voor een shoot voor een skimerk en ik dacht: leuk, ik meld hem aan. Zelf werkte ik toen al jaren als model en actrice. Zo had ik onder andere gespeeld in SpangaS en Onderweg naar morgen.
Noah werd geselecteerd als model en twee jaar later had hij zijn eerste acteerrol in een commercial voor een maaltijdbox te pakken. Dit vond hij zo leuk dat ik hem vaker inschreef voor audities. Ook mijn dochter Nimra meldde ik als baby aan bij een castingbureau. Ze was drie jaar toen ze haar eerste acteerrol voor een commercial voor een meubelmerk scoorde.
Lees verder onder de advertentie
Met de hele familie
Sinds corona acteer ik regelmatig met allebei of een van de twee in reclames. Tijdens de pandemie was er veel vraag naar acteurs uit dezelfde bubbel, dus zo kregen we steeds vaker opdrachten binnen. De leukste was die voor een bekend reismerk. Het castingbureau wilde graag een moeder, oma en kinderen op skivakantie filmen en dus vroegen ze mijn moeder mee.
Lees verder onder de advertentie
Soms acteren we ook samen met de vader van mijn kinderen. Hij heeft zelf geen ambitie om te acteren, maar rolde er door ons in. Met zijn vieren mogen we dan bijvoorbeeld een leuk pretpark bezoeken.
Voor mij maakt het wat betreft acteren niet uit of ik met mijn eigen of andere kinderen werk. Wel vind ik het heel speciaal als ik met mijn eigen kinderen mag acteren. Het is zo leuk om te zien hoeveel plezier ze erin hebben en hoe goed ze zich op hun gemak voelen op de set.
Toch blijf ik in eerste instantie hun moeder/momager. Zo regel ik hun afspraken en help ik ze op de set vaak met aankleden. Iets wat ik allemaal niet hoef te doen als ik met andere jeugdacteurs werk.
Omdat Noah en Nimra al aardig verdienen, hebben we goede afspraken over geld gemaakt. Het grootste deel gaat naar hun spaarrekening, de rest mogen ze gebruiken om zelf iets leuks te kopen. Of ze later net als ik volledig als acteur aan de slag willen gaan, weten ze nog niet. Ik zou dat heel leuk vinden, maar ik laat ze vrij om zelf te kiezen.”
In de glossy Kek Mama lees je de mooiste verhalen, meest herkenbare columns en de leukste fashion en lifestyle tips. Abonneer je nu voor slechts €29,95 per jaar en ontvang de glossy als eerste op je deurmat.
Veel mensen vragen zich weleens af of hun partner hen over jaren nog steeds aantrekkelijk zal vinden. Zeker na kinderen, stress, ouder worden of lichamelijke veranderingen kan die onzekerheid behoorlijk groot worden.
De zesjarige Lío, zoon van Lil Kleine en Jaimie Vaes, laat de laatste tijd mooie ontwikkelingen zien in zijn spraak. Waar hij door een vorm van non-verbaal autisme jarenlang nauwelijks verbaal communiceerde, lijkt daar nu voorzichtig verandering in te komen.
Een drankje op z’n tijd, moet kunnen toch? Dat vindt Gioia ook heus wel, maar dat haar vriend nog geregeld kacheltje lam thuis komt na een avondje stappen, begint haar steeds meer tegen te staan.
Simone de Bruijn verwondert zich vaak over kleine dingen in het leven, die ze koppelt aan grotere dingen. Het leven reikt in die zin elke keer weer iets aan. Soms zijn het alledaagse dingen, zoals de vakantieliefdes van haar kinderen. Soms dingen die spelen in de maatschappij, zoals kinderen die het land uit worden gezet. […]
Tikkie ontvangen voor een halve wortel uit iemand anders’ maaltijdsalade? In deze rubriek verzamelen we de meest onterechte, ongemakkelijke en gewoon ronduit gênante betaalverzoeken. Deze week Naomi (34), die na een kinderfeestje wel een heel vreemd betaalverzoek kreeg.
Sommige mannen maken op Moederdag een uitgebreid ontbijt op bed met croissantjes, cadeautjes en zelfgemaakte knutsels van de kinderen. Andere mannen realiseren zich pas op zondagochtend rond half elf dat het überhaupt Moederdag is en proberen daarna in pure paniek hun relatie te redden.