Sommige dingen kan je als moeder prima mee wegkomen, maar als vader is dat soms net even anders. Dat werd Jeanette pijnlijk duidelijk, toen haar man bijna in elkaar geslagen werd.
Lees verder onder de advertentie
Jeanette, getrouwd, moeder van een dochter (4) en zoon (2): “Onze dochter zit sinds enkele weken op school. Ze moest erg wennen in het begin, maar het gaat nu langzaam beter. We wonen vlakbij school en ik werk vanuit huis, dus in mijn lunchpauze ga ik vaak even een rondje wandelen en dan loop ik langs school. Ik kan precies achter een soort muurtje gaan staan om stiekem naar het schoolplein te kijken, zonder dat onze dochter me ziet.
Lees verder onder de advertentie
Dat vind ik leuk om te doen, want dan kan ik zien hoe ze zich echt gedraagt op school als ik er niet bij ben. Ze speelt natuurlijk niet altijd buiten als ik ga wandelen, maar als ik de klas buiten hoor, gluur ik altijd even om het hoekje.
Bijna in elkaar geslagen
Nooit heb ik erbij stilgestaan dat dit er misschien verdacht of creepy uitziet. Ik kijk gewoon even naar mijn dochter en ga door met mijn wandeling. Toen mijn man laatst een keer thuis werkte, zei ik hem dat hij dat ook eens moest doen, omdat het zo leuk is om haar te zien spelen. Nooit hadden we kunnen denken dat hij hierom bijna in elkaar geslagen zou gaan worden.
Het werd weer eens pijnlijk duidelijk dat je als man sommige dingen gewoon niet kan en moet doen. Mijn man stond, zoals ik geïnstrueerd had, om het hoekje van het muurtje te kijken, toen er een boze buurman op hem af kwam. Hij dacht dat mijn man een een of andere viespeuk was en dreigde met van alles en nog wat. Toen mijn man het rustig wilde uitleggen, kreeg hij een klap.
Een harde les
Ergens is het fijn om te weten dat er een soort sociale controle in onze buurt is, want zoiets zou je natuurlijk graag zien als er écht een viespeuk rond de school hangt. Alleen jammer dat mijn man nu te boek staat als een viespeuk bij die buurman. En dat hij bijna in elkaar geslagen werd. Een harde les.”
Lees verder onder de advertentie
Zeker, het gros van de ouders is hartstikke aardig. Maar er zijn er een paar die juf Maud liever niet in het donker tegenkomt. Zoals de vader van Jayden. Als hij er al is, want meestal zit hij in de gevangenis. Je leest het hier.
Yolanthe Cabau (41) verlangde naar meer vrijheid en vond dat in Los Angeles, waar ze samen met zoon Xess Xava (10) woont. Ze leeft haar droomleven, maar de wens voor een tweede kindje blijft groot. Kek Mama sprak haar.
Jaimie Vaes richt haar aandacht volledig op zoon Lío, die volgens haar momenteel een prachtige fase doormaakt. Toch blijft er één onderwerp spelen waar regelmatig vragen over komen: het contact tussen Lío en zijn vader, rapper Lil Kleine.
De documentaire Suzan & Freek: We vieren het leven laat een kant van Suzan Stortelder en Freek Rikkerink zien die het publiek de afgelopen maanden vooral van een afstand heeft meegemaakt.
Jordi’s vrouw ging een weekend weg met haar vriendinnen, dus hij dacht: dan ga ik een weekend naar de camping met de kids. Helemaal in zijn nopjes, hij voelde zich een superpapa, tot hij besefte waar hij terecht was gekomen.
Wanneer een ouder ziek wordt, verandert het leven van een kind – hoe volwassen je zelf ook bent – ineens in een aaneenschakeling van hoop, spanning en kleine lichtpuntjes. Dat merkt ook Bridget Maasland, die via Instagram openhartig vertelt over de gezondheid van haar moeder Elly.