Hoe je ‘m netjes moet aankleden, welke maat kleding ‘ie nodig heeft – het zou maar wát handig zijn als zo’n baby met z’n eigen handleiding kwam.
Lees verder onder de advertentie
Sarai (24): “Ik had me erop verheugd: sushi bestellen en een serie kijken met onze twee dagen oude dochter Rosa tussen ons in. Helaas: net toen we wilden beginnen, zette Rosa het op een huilen, ze hield niet meer op. We hoopten dat huid-op-huidcontact zou helpen en kleedden haar uit.
In paniek vroeg ik mijn moeder om te komen. We kleedden Rosa weer aan, maar hadden geen idee hoe die pakjes werkten zonder haar arm uit de kom te trekken. Mijn moeder trof ons doodmoe aan, met de tv uit en ons kind in een veel te grote outfit.”
Femke (34): “Aangezien mijn man bijna twee meter is en ik ook niet bepaald klein ben, gokten we op een grote baby. We verzamelden de mooiste babykleren, maar allemaal in maat 56 en groter.
Toen Emma meer dan een week te vroeg geboren werd, bleek ze slechts 46 centimeter te zijn. Zo naïef, we hadden niets voor haar in huis. Mijn man racete naar Petit Bateau, omdat ze daar extra kleine babykleren verkopen.
“Ze heeft het precies één keer gedragen. Gelukkig hebben we de foto’s nog…”
Eenmaal thuis bleek dat prachtige, peperdure pakje in maat 44 dan net weer te klein. Ik besloot de voetjes eraf te knippen, maar toen staken haar benen al een flink stuk uit dat pakje. Na drie dagen was ze eruit gegroeid. Ze heeft het precies één keer gedragen: op de eerste dag van haar leven. Gelukkig hebben we de foto’s nog…”
Lees verder onder de advertentie
Dat stomme mutsje
Rianne (27): “Wat we beter niet hadden kunnen doen: onze baby meteen na de geboorte het mutsje van de kraamzorg opzetten. Zeker niet omdat ik zelf nog in het bevalbad zat. Het mutsje werd nat en vormde een soort prop op Eva’s hoofd. We hebben nu een foto van haar eerste moment, in het bevalbad, omgeven door helder water, met zelfs nog een nog intacte navelstreng. Én dat stomme mutsje.”
Lees verder onder de advertentie
In de glossy Kek Mama lees je de mooiste verhalen, meest herkenbare columns en de leukste fashion en lifestyle tips. Abonneer je nu voor slechts €29,95 per jaar en ontvang de glossy als eerste op je deurmat.
Yolanthe Cabau (41) verlangde naar meer vrijheid en vond dat in Los Angeles, waar ze samen met zoon Xess Xava (10) woont. Ze leeft haar droomleven, maar de wens voor een tweede kindje blijft groot. Kek Mama sprak haar.
Jordi’s vrouw ging een weekend weg met haar vriendinnen, dus hij dacht: dan ga ik een weekend naar de camping met de kids. Helemaal in zijn nopjes, hij voelde zich een superpapa, tot hij besefte waar hij terecht was gekomen.
Jaimie Vaes richt haar aandacht volledig op zoon Lío, die volgens haar momenteel een prachtige fase doormaakt. Toch blijft er één onderwerp spelen waar regelmatig vragen over komen: het contact tussen Lío en zijn vader, rapper Lil Kleine.
De documentaire Suzan & Freek: We vieren het leven laat een kant van Suzan Stortelder en Freek Rikkerink zien die het publiek de afgelopen maanden vooral van een afstand heeft meegemaakt.
Met een musicalster als moeder en een zanger, acteur en presentator als vader is het misschien niet zo verrassend dat ook de kinderen van Jim Bakkum en Bettina Holwerda interesse tonen in het podium. Toch kijken de twee ouders bewust naar hoe ze daarmee omgaan. Talent stimuleren doen ze zeker, maar hun kinderen beschermen blijft […]