Zangeres Anouk is in Marokko en staat als astmapatiënt voor een duivels dilemma: of ze riskeert haar gezondheid tijdens haar vlucht naar huis, of ze blijft waar ze is en kan hierdoor niet bij haar zes kinderen zijn.
Anouk (44) vloog vorige week naar Marokko om in alle rust te schrijven aan nieuwe muziek. Ze zou slechts vier dagen blijven, maar zit vanwege het coronavirus nog steeds vast: veel vluchten van en naar Europa zijn voor onbepaalde tijd geschrapt. Hierdoor heeft ze haar kinderen al een week niet gezien.
De zangeres werd overgeplaatst naar een ander hotel, kreeg medicijnen voor haar zware astma en kon zelfs op een vlucht mee naar Nederland, maar toch is ze ongerust. “Ik ben zo bang dat ik het oppak en het meeneem naar huis. Het is een soort dilemma. Ik wil gaan, maar het is ook een groot risico.”
Goed nieuws! Nou ja, soort van. Het kabinet-Jetten komt met een nieuwe kindregeling waardoor ouders straks meer geld per kind krijgen. Klinkt als een meevaller in tijden waarin een pak hagelslag al voelt als een luxeproduct.
Openheid over geld: het blijft een ding. We zijn nieuwsgierig, vergelijken (stiekem) graag en hebben óók allemaal een mening. Lisa Bal – bekend van Een huis vol – besloot het gewoon anders aan te pakken.
Soms denk je: lekker even een sportief avondje voor jezelf. Racket in de hand, haren in een staart, gáán. Maar voor Janneke Jelies (42) liep dat uit op een avond die ze liever had geskipt.
Afgelopen zondag waren kijkers van het SBS6-programma Het Waren Twee Fantastische Dagen getuige van een wel héél ontroerend moment: Christina Curry fluistert tegen Mariska Bauer dat ze in verwachting is.
Patricia van Liemt is stewardess, schrijver en moeder van Maria (15) en Phaedra (12). Ze schrijft rake, eerlijke, grappige en vooral herkenbare columns over haar leven.
In het programma Het Waren Twee Fantastische Dagen doet zanger Brace (39) een onthulling die bij kijkers thuis voor flink wat gespreksstof zorgt: hij heeft zes kinderen bij zes verschillende vrouwen.