Nieuwe studie: waarom je je jongste kind het meest in de gaten moet houden met schermtijd
Wil jij de schermtijd van je kinderen flink inperken? Volgens onderzoekers kun je je dan het beste focussen op je jongste kind.
Beeld: Canva
De Belgische politie heeft in Plopsaland De Panne een 44-jarige man aangehouden die maandenlang kinderen zou hebben gefilmd. Hij gebruikte daarvoor onder meer een verborgen camera in een autosleutel.
Volgens Belgische media werd de man in juli betrapt door een vader van een van de kinderen. Die waarschuwde direct medewerkers van het park, die op hun beurt de politie inschakelden. De verdachte zou hebben toegegeven dat hij stiekem kinderen filmde.
Het gaat om een alleenstaande man met een jaarabonnement op het park. Hij zou vooral actief zijn geweest bij de waterattracties, waarschijnlijk omdat kinderen daar minder kleding dragen.
De krant HLN schrijft dat de man ‘inventief te werk’ ging. Zo vond de politie niet alleen een camera in een autosleutel, maar ook in een schoen. Bij een huiszoeking werden bovendien opnames op zijn computer aangetroffen.
Op de beelden zijn zeker tientallen kinderen te zien. De politie probeert nu vast te stellen om wie het gaat. Omdat Plopsaland ook veel Nederlandse bezoekers trekt, is het nog onduidelijk of er ook Nederlandse kinderen tussen de slachtoffers zitten.
Ouders laten 10-jarige zoon achter op luchthaven om bizarre reden. Je leest het hier.
Bron: HLN