Juf Ilva: ‘De kinderen eten hun lunch en ondertussen kijken we tv. Zo af en toe moet dat kunnen, toch?’
Ilva Kuijpers (28) is leerkracht van groep 1/2. Iedere maand schrijft ze voor Kek Mama een column over haar belevenissen op de basisschool.
Beeld: Instagram
Het regent zonnestralen (en felicitaties) voor Kae Sutherland en haar partner Diego. Het stel is namelijk voor de tweede keer ouders geworden. Hun kersverse zoon luistert naar de naam Sol.
Kae schrijft op Instagram: ‘Onze kleine zonnestraaltje is eindelijk gearriveerd, Sol Rae Ferreira Teixeira.’ Het jochie kwam op 4 november ter wereld.
Zes jaar geleden werd Kae voor de eerste keer moeder van dochter Loua. In een interview met Kek Mama vertelde ze: “Ik wist mijn hele leven al dat ik dolgraag en jong moeder wilde worden, ik weet niet waar dat vandaan komt. Mijn vriend Diego en ik woonden een week samen toen we het voor het eerst over kinderen hadden. Oké, dat zeventien wel heel jong was, begrepen wij ook wel. ‘Misschien over twee jaar dan’, zeiden we.”