Sommige verhalen beginnen niet met roze wolkjes, maar met een flinke dosis spanning, en eindigen gelukkig precies zoals je hoopt. Jan Bauer en Danique weten daar inmiddels alles van.
Lees verder onder de advertentie
Hun zoontje Jan kwam namelijk al met 34 weken ter wereld, een onverwachte vroege entree, maar eentje die, zo laten ze nu weten, steeds mooier uitpakt. Op Instagram deelt Jan een intiem inkijkje in die eerste weken als kersverse ouders.
Jan Bauer over ouderschap
“Onze lieve Jan”, schrijft de kersverse vader. “Van een stoere start met 34 weken naar vandaag bijna vijf weken oud. Wat zijn we dankbaar. Hij doet het zo goed, groeit als kool en drinkt als een kampioen.” Die opluchting en trots spatten eraf. “Wij kunnen als ouders niet trotser zijn”, aldus de kersverse ouders. “En Zoë? Die is dolgelukkig met haar nieuwe beste maatje”, schrijven ze over hun hondje. “Ons gezin is vervuld met liefde.”
Het geluk is groot, zeker omdat de start niet vanzelf ging. De geboorte werd eerder al omschreven als een emotionele achtbaan, waarbij de kleine Jan een periode in de couveuse doorbracht. Gelukkig lijkt die spannende beginfase steeds verder achter hen te liggen. Ook opa en oma Frans en Mariska Bauer beleven bijzondere weken. De familie breidde zich eerder dan verwacht uit, maar met open armen. “Eerder dan verwacht… maar zó welkom!”
Na een pittige periode met ziekenhuisopnames, mentale dips en een kinderwens die even op pauze staat, probeert Amy Rose, bekend van Winter Vok Liefde, vooral weer te vertrouwen op haar eigen lichaam en gevoel. En dat doet ze stap voor stap.
Iedere week delen we op Kek Mama een dilemma van onze lezers. Deze week deelt Marije (39) haar dilemma. Haar 12-jarige zoon wil dolgraag op boksen, maar zelf krijgt ze het al benauwd bij het idee van deze sport.
Emigreren naar Amerika, dat is Marjoleins droom. Haar man ziet het echter totaal niet zitten. ‘Het afvoerputje van de wereld’, noemt hij het. Daar wil je je kinderen toch niet groot brengen?
Moeder van een peuter, en nog steeds chronisch reislustig. Nu haar relatie voorbij is, stapt freelance redacteur Lianne Kooistra met haar dochter in een camper om voor lange tijd door Europa te trekken. Onderweg zoeken ze een nieuw ritme, nieuwe plekken en af en toe een speeltuin. In haar columns schrijft ze over hun tijdelijke […]