Douwe Bob en zijn Anouk gaan door een hele zware periode, zo vertelt de zanger in NPO Radio 5-programma Open Huis. In december werd hun zoon Gabriël stilgeboren.
Lees verder onder de advertentie
De zanger vertelt openhartig: “Ik heb het zwaar, maar mijn vrouw Anouk heeft het nog veel zwaarder. Ik probeer er voor haar te zijn, zo veel mogelijk. Hoe ga je er mee om? Je moet er doorheen. Het is pijnlijk, maar we hebben heel veel geluk dat we elkaar hebben. En dat we onze kleine jongen (Elias, red.) hebben. Die sleept ons erdoorheen.”
Lees verder onder de advertentie
Engelenkind
Onlangs schreef hij het nummer Angel Child als eerbetoon aan zijn zoon. “Het kwam er ineens uit, terwijl ik een kampvuur had gemaakt en aan het huilen was. Het is één van de liedjes die het meeste voor mij zal betekenen van alles wat ik ooit heb gemaakt. Ik heb nog nooit zoveel reacties gehad op mijn muziek.”
Lees verder onder de advertentie
Vooral de reacties van ouders die hetzelfde hebben meegemaakt, raken hem. “Het gebeurt dus veel vaker dan ik dacht. Het komt echt heel vaak voor. Het is heftig, want het wordt niet echt erkend als het verliezen van een kind. Douwe benadrukt dat het ‘niet gewoon een miskraam’ is. “Het is niet gewoon een miskraam. Het is echt het verliezen van je kind.”
”
Het is heftig, want het wordt niet echt erkend als het verliezen van een kind
Trots
Een interview geven over het liedje vindt hij ongemakkelijk. “Het voelt alsof ik er nog een slaatje uit wil slaan ofzo. Dat ik wil kapitaliseren op mijn eigen verlies. Dit nummer heeft nu voor mij gedaan wat het moet doen. Zalving bieden aan mijn vrouw en mij en aan andere mensen die dit hebben meegemaakt. Daar ben ik trots op.”
Lees verder onder de advertentie
Lees (en luister) hier meer nummer dat Douwe Bob voor zijn zoon schreef.
Na een pittige periode met ziekenhuisopnames, mentale dips en een kinderwens die even op pauze staat, probeert Amy Rose, bekend van Winter Vok Liefde, vooral weer te vertrouwen op haar eigen lichaam en gevoel. En dat doet ze stap voor stap.
Een mobiele telefoon, die heeft een kind toch niet nodig, vindt de een. Buitenspelen zal ie, en boeken lezen. Juist wel, vindt de ander. Een mobiel is namelijk hartstikke educatief, en nog veilig ook.
Leven zónder auto, videogames en de hipste items, maar met tweedehands parels, biologische boodschappen en kamperen in de natuur. Moeder Kari (37) leeft samen met haar dochters Isaya (10) en Alela (7) volgens de seizoenen, voor een groen en vrij leven.
Ellen (37) is getrouwd met Arend (39) en moeder van Sanne (9) en Keesje (7). Haar man heeft zich een paar jaar geleden laten verleiden om in de crypto’s te stappen, maar dat heeft nog niet het gewenste resultaat opgeleverd.
Moeder van een peuter, en nog steeds chronisch reislustig. Nu haar relatie voorbij is, stapt freelance redacteur Lianne Kooistra met haar dochter in een camper om voor lange tijd door Europa te trekken. Onderweg zoeken ze een nieuw ritme, nieuwe plekken en af en toe een speeltuin. In haar columns schrijft ze over hun tijdelijke […]
Anouk is trotse echtgenote van Erwin en mama van vier meiden: Aurélie (12), Emeline (10), Vieve (8) en Lilou (5). In hun levendige huishouden is het soms één en al chaos, maar liefde, gelach en spontane dansfeestjes voeren steevast de boventoon. Anouk deelt vol enthousiasme haar avonturen in het ouderschap.