Zes weken geleden werd Dionne Stax moeder van dochter Lexie. Ze is ‘onwijs aan het genieten’ van haar kleine meid, zo vertelt ze aan ANP.
Lees verder onder de advertentie
De presentatrice vertelt: “Lexie groeit goed en ik moest laatst alweer wat kleertjes uit de kast halen waar ze niet meer in past. Het is een mooie ontdekkingsreis.”
Verbinding met de natuur
Ondanks haar verlof is ze wel op televisie te zien. Zo presenteert ze het programma Het Hoge Noorden waarin Nederlanders het avontuur zoeken in de Scandinavische wildernis. Ze was zwanger tijdens de opnames en neemt nu in de opvoeding het één en ander mee.
“Tijdens de opnames heb ik ook gekeken bij een kinderopvang, waar veel verbinding is met de natuur. Hier zijn er allemaal regels en moet alles veilig, maar daar is een ietwat andere instelling. Als een kindje valt, en een blauwe plek krijgt, is het vallen en opstaan. Dat sprak me erg aan. Een kind moet een kind zijn.” Daarom heeft ze gekozen voor een opvang met een Scandinavische inslag.
Lees verder onder de advertentie
Eerder vertelden Dionne en haar partner Steven over hun kijk op de opvoeding van hun dochter. Lees dat interview hier.
Tikkie ontvangen voor een halve wortel uit iemand anders’ maaltijdsalade? In deze rubriek verzamelen we de meest onterechte, ongemakkelijke en gewoon ronduit gênante betaalverzoeken. Wat ze gemeen hebben? Je zag ze in ieder geval niet aankomen.
Maxime Meiland en haar man Leroy hebben twee dochters: Claire en Vivé. Terwijl Claire al een tijd op de basisschool zit, maakt Vivé zich juist op voor haar eigen start na de zomer. Voor Maxime is dat een emotioneel moment.
Gen Z doet z’n eigen ding. Ze zetten huisfeestjes op z’n zachtst, skippen alcohol, houden van crocs én… verzinnen babynamen die nergens op lijken, behalve op sfeer.
Tikkie ontvangen voor een halve wortel uit iemand anders’ maaltijdsalade? In deze rubriek verzamelen we de meest onterechte, ongemakkelijke en gewoon ronduit gênante betaalverzoeken. Wat ze gemeen hebben? Je zag ze in ieder geval niet aankomen.