Cabaretière Kirsten van Teijn in verwachting van eerste kind: ‘Dilemma’s waar we nu al tegen met z’n drieën tegen aanlopen’

Kirsten van Teijn Getty Images
Maaike van Eijk
Maaike van Eijk
Leestijd: 2 minuten

Voor Kirsten van Teijn breekt een heel bijzondere periode aan. De cabaretière heeft babynieuws: ze is in verwachting van haar eerste kindje.

Lees verder onder de advertentie

De baby wordt half oktober verwacht en dat betekent een nieuw hoofdstuk voor haar en haar gezin.

Kirsten van Teijn in verwachting

Aan persbureau ANP laat de 37-jarige cabaretière weten dat ze zwanger is. Zelf omschrijft ze het nieuws als heel goed en blij nieuws. Kirsten vormt samen met haar vriend Jelle en haar vriendin Bibi een gezin. Die bijzondere relatievorm stond de afgelopen jaren centraal in twee van haar theatervoorstellingen en een documentaireserie, die ze maakte met acteur Dook van Dijck. In 2022 werd ze bovendien bekroond met de Neerlands Hoop, de prijs voor het grootste cabarettalent van het jaar, voor haar voorstelling (S)Experiment.

Lees verder onder de advertentie

Samen opvoeden

De baby wordt straks door Kirsten, Jelle en Bibi samen opgevoed. Volgens de cabaretière levert dat nu al genoeg inspiratie op. “We zijn nu een half jaar onderweg en de dilemma’s waar we met z’n drieën nu al tegen aanlopen, bieden genoeg stof voor een nieuw theaterprogramma”, vertelt ze.

Geijkte hokjes

Hoewel ze uitkijken naar de komst van hun kindje, merkt Kirsten ook dat hun situatie vragen oproept. “Zwangerschap buiten de geijkte hokjes is een groot taboe, ook in praktisch opzicht. Maar we zijn vooral heel blij met het leven dat we hebben en de nieuwe fase die we door dit blije nieuws ingaan.”

Beluister onze nieuwste podcast-aflevering hieronder!

Bron: ANP

Lees verder onder de advertentie

Meest bekeken

Facebook Twitter Whatsapp E-mail