Boys moms weten: zoons kunnen heftig zijn. Zo ook het zoontje van Frida, toen ze op vakantie was in Kroatië met haar gezin. Hij legde eigenhandig het hele zwembad plat. Per ongeluk.
Lees verder onder de advertentie
Frida, getrouwd, moeder van een zoon: “Je kent ze wel, die kneuterige campings waar iedereen elkaar groet, de kinderen de hele dag in badkleding lopen en het zwembad om zes uur keurig dichtgaat. Nou, daar zaten wij dus. In Kroatië. Alles vredig en overzichtelijk… tot mijn zoon besloot er een seizoensfinale van te maken.
Lees verder onder de advertentie
Animatie
Het begon nog lief: animatie knutselde bootjes met de kids. Daarna een bootjesrace in het kinderbad. ‘Voeten in het water en blazen maar!’ Nou ja, dat was de bedoeling. Mijn zoon hoorde blijkbaar: ‘Duik volledig met kleren en al dat bad in.’ En ja hoor: als in een slechte actiefilm volgden álle kinderen hem. Animatieteam? Kansloos. Ouders? Aan de kant. Kinderen? Dolle pret.
En toen… het moment waarop het nog nét een anekdote was, maar uiteindelijk een verzekeringsclaim werd: mijn zoon klom té enthousiast op de kinderglijbaan, gleed uit en ramde zijn been dwars door de plastic raamkoepel. Krak. Feest voorbij, zwembad gesloten en leeggepompt, want: scherpe stukken. De kinderen dropen – letterlijk – af als bij een regenbui op een bruiloft.
Lees verder onder de advertentie
Wat zullen ze wel niet denken?
Ik stond daar dus: moeder van de ‘fire starter’. Ik schaamde me eigenlijk behoorlijk. Wat zouden de andere ouders wel niet van ons denken? Hebben we nu het zwemplezier van de hele camping verpest? Maar hé: de volgende ochtend hadden ze al een nieuwe koepel geplaatst en konden alle kinderen weer zwemmen. Wij kregen wél de rekening. Dat dan weer wel. En een vakantieverhaal waar hij op zijn bruiloft nog steeds om uitgelachen gaat worden.
Lees verder onder de advertentie
Naomi ging voor het eerst op vakantie met haar tweeling. En dat was op zijn zachtst gezegd… heftig. Je leest het hier.
Yolanthe Cabau (41) verlangde naar meer vrijheid en vond dat in Los Angeles, waar ze samen met zoon Xess Xava (10) woont. Ze leeft haar droomleven, maar de wens voor een tweede kindje blijft groot. Kek Mama sprak haar.
Jordi’s vrouw ging een weekend weg met haar vriendinnen, dus hij dacht: dan ga ik een weekend naar de camping met de kids. Helemaal in zijn nopjes, hij voelde zich een superpapa, tot hij besefte waar hij terecht was gekomen.
Jaimie Vaes richt haar aandacht volledig op zoon Lío, die volgens haar momenteel een prachtige fase doormaakt. Toch blijft er één onderwerp spelen waar regelmatig vragen over komen: het contact tussen Lío en zijn vader, rapper Lil Kleine.
De documentaire Suzan & Freek: We vieren het leven laat een kant van Suzan Stortelder en Freek Rikkerink zien die het publiek de afgelopen maanden vooral van een afstand heeft meegemaakt.