Heerlijk met je lief op vakantie: eindeloos tijd voor elkaar en vermaak op de leukst mogelijke manier. Dat het nu je kinderen hebt, toch een beetje anders gaat dan die zomerse dagen in het verleden, dat neem je dan maar voor lief.
Lees verder onder de advertentie
Renate (42):
“Eén ding was zeker tijdens onze vijfde vakantie naar dezelfde Franse camping: het stelletje in het koepeltentje naast onze reusachtige familietent was priller samen dan wij. Elke nacht, uitgerekend wanneer wij net lagen, barstte het feest los. Ze probeerden zachtjes te doen, maar wij hoorden elk geritsel en gehijg.
“Ze probeerden zachtjes te doen, maar wij hoorden elk geritsel en gehijg”
Lees verder onder de advertentie
Aanvankelijk in shock ontdekten mijn vriend en ik al snel de lol ervan; best opwindend dit. Een paar keer deden we stiekem mee – een nieuwe dimensie in onze relatie en qua geluidsniveau ídeaal met kinderen – om de twee de volgende ochtend met een stalen gezicht te begroeten. Stilletjes hopen we dat ze de volgende keer weer naast ons staan.”
“Als jong getrouwd stel trokken we een aantal zomers geleden – toen nog kinderloos – door Frankrijk en Portugal, en waren verliefder dan ooit tevoren. Ons appartementje in de Pyreneeën viel wat tegen, het was een regenachtige dag, dus wij vermaakten ons op de leukst mogelijke manier: op de uitgeklapte slaapbank naast ons gammele keukentje.
“We waren net vijf minuten bezig toen er op de deur werd geklopt”
Lees verder onder de advertentie
We waren net vijf minuten bezig toen er op de deur werd geklopt: onze buren. We maakten hun kinderen wakker met onze ‘hanky-panky’, zoals ze het noemden. Hoewel een tikkeltje gênant, vonden mijn man en ik het hilarisch. We dachten er nog vaak grijzend aan terug – tot ik vorige zomer, met mijn peuter op mijn arm en een seksleven dat nog meer op zijn gat lag dan mijn man, zélf stond aan te kloppen bij de verliefde vakantieburen.”
Met een abonnement op Kek Mama geniet je van mooie voordelen:*Goedkoper dan in de winkel*Lees elke maand als eerst Kek Mama*Gratis verzondenAbonneer je nu en betaal slechts €4,19 per editie.
Soms gebeuren er dingen die je nooit verwacht… zoals bevallen tussen de frietjes en milkshakes. Voor Alyce Rotunda uit Michigan werd dit werkelijkheid toen haar vierde kindje besloot niet te wachten tot het ziekenhuis. Haar dochtertje Matilda (inmiddels liefkozend McTilly genoemd) maakte haar entree op een parkeerplaats van McDonald’s, vertelt ze aan TODAY.
Geheimen fluisteren, eindeloos knuffelen, hun mening geven (soms nogal luid): een kind laat met verrassende signalen zien dat het zich veilig voelt bij je. Wij delen er een paar.
Elsemieke (31) is samen met T (33), moeder van twee zoontjes (4 en 2) en redacteur bij Kek Mama. Chaotisch, chronisch moe en heeft een brein met 46 tabbladen tegelijkertijd open. Probeert rust in de chaos te vinden, maar met drie mannen in huis is die rust ver te zoeken.
Soms voelt het moederschap een beetje alsof je een volle inbox probeert leeg te werken terwijl er continu nieuwe mails binnenploppen. Werk, partner, boodschappen, administratie, vriendinnen die je alweer veel te lang niet hebt gezien… en oh ja, die kinderen die ook nog aandacht, hulp met huiswerk en een fatsoenlijke maaltijd willen. Geen wonder dat […]
Hoe vaak zeg jij ‘ja’ tegen je kind terwijl je eigenlijk ‘nee’ bedoelt? Dat moment herkennen bijna alle ouders weleens. Soms zeg je ‘ja’ omdat het makkelijk is, omdat je hoofd vol zit of omdat je even geen zin in hebt in strijd.
Samen met zijn ex-man Rob, die inmiddels is overleden, heeft Leco van Zadelhoff een dochter genaamd Robbie. Zadelhoff was recent te gast bij het programma De Kist, waar zowel zijn voormalige relatie als zijn rol als vader centraal stonden.