Gescheiden Martin (37) viel als een blok voor getrouwde schoolpleinmoeder Rosalie, zij is vooral op zoek naar spanning, avontuur en een affaire.
Lees verder onder de advertentie
Martin (37): “De reden dat ik genoegen neem met de rol van bijman in het leven van Rosalie is simpel: omdat zij geen andere rol accepteert. Ik zou meer willen. Veel meer. Ik ben stapelverliefd. Ze is vrolijk, knap, elegant, sexy en mijn droomvrouw. Maar ze heeft óók een man en kinderen. Wij kennen elkaar van het schoolplein, mijn kinderen zitten bij haar in de klas. Ik ben gescheiden, maar zij is dat niet van plan. Haar gezin staat op één.
Lees verder onder de advertentie
Bijman
Naar eigen zeggen is er nog genoeg liefde voor haar man om door te gaan, ook al gaat ze al een jaar vreemd. Ze zegt dat ze slechts op zoek is naar spanning en avontuur en blij is met de onverdeelde aandacht die ze krijgt van mij. Ik ben ‘goed voor haar ego’. En o ja, ze vindt me ook heel lief, is ‘best’ gek op me.
Daarom mag ik haar af en toe beminnen en krijg ik wat kruimeltjes van haar tijd en liefde. Als een hijgerig hondje wacht ik op haar berichtjes. Ik ben dolgelukkig als ze ’s morgens bij het wegbrengen van de kinderen naar me lacht en in extase als ik eens in de week mag langskomen. Maar meer dan dit gaat het niet worden, daar is ze duidelijk in.”
Elsemieke (31) is samen met T (33), moeder van twee zoontjes (4 en 2) en redacteur bij Kek Mama. Chaotisch, chronisch moe en heeft een brein met 46 tabbladen tegelijkertijd open. Probeert rust in de chaos te vinden, maar met drie mannen in huis is die rust ver te zoeken.
Drie keer per week een uur zitten wachten tijdens de turnles, Renske kan wel iets leukers bedenken om te doen. Maar juist toen ze het die ene keer niet deed, ging het finaal mis.
Zwemles is toch al niet haar hobby, maar tegenwoordig houdt Julia’s zoon er een hobby op na waardoor het nog een tikkie vervelender is geworden. Dat vond de zwemjuf ook.