Dagelijks worden er in Nederland 4 kinderen geboren met een hartafwijking. Om hier uitgebreid bij stil te staan, heeft stichting Hartekind de ‘Hartekind week’ in het leven geroepen.
Lees verder onder de advertentie
Van 13 t/m 18 februari 2017 is er elke dag een actie die daaraan bij moet dragen.
Evenement
Zo wordt er elke dag een boodschap van een kindercardioloog gedeeld, delen vrijwilligers van Stichting Hartekind in het WKZ en ErasmusMC Hartekind-ballonnen uit en is er aan het eind van de week een heus Hartekind-evenement waar iedereen aan mee kan doen. Er wordt die dag voor kinderen een mini obstacle run georganiseerd en als ouder kun je je inzetten door 5 of 10 kilometer over het strand te lopen. Lees hier hoe je je voor het evenement kunt opgeven.
Lees verder onder de advertentie
Bekijk hier de indrukwekkende promo van de ‘Hartekind week’:
Wie kinderen heeft, weet hoe snel het kan gaan. Voor Monique Westenberg lijkt het moment waarop haar zoon Dré langzaam richting de tienerjaren gaat ineens wel héél dichtbij te komen.
Een zwangerschap terwijl je huwelijk net is stukgelopen, zet alles op zijn kop. Als vervolgens blijkt dat je niet één, maar drie baby’s verwacht, wordt die nieuwe werkelijkheid nog veel groter. Kim maakte het mee en werd midden in haar scheiding moeder van een eeneiige meisjesdrieling.
Tikkie ontvangen voor een halve wortel uit iemand anders’ maaltijdsalade? In deze rubriek verzamelen we de meest onterechte, ongemakkelijke en gewoon ronduit gênante betaalverzoeken. Deze week Mirna (31), die een Tikkie van nog geen euro ontving.
Patricia van Liemt is schrijver en moeder van Maria (16) en Phaedra (13). Ze schrijft rake, eerlijke, grappige en vooral herkenbare columns over haar leven.
Een buur helpen als ze een keer omhoogzit met de opvang? Natuurlijk. Maar bij Babette lijkt haar behulpzaamheid inmiddels iets te vanzelfsprekend te zijn geworden. Ze heeft zelf een dochter van zes, maar krijgt op maandag regelmatig twee extra kinderen over de vloer. Zonder dat haar buurvrouw eerst vraagt of dat eigenlijk wel uitkomt.