Die digitale opvoeding is toch best handig, van tijd tot tijd. Zoals wanneer je kind ineens komt aanzetten met een van je oude video’s.
Lees verder onder de advertentie
Charlotte (42): “Ik schreef een boek over het moederschap (Supermama’s, the true story), en ik kreeg vaak de reactie: ‘Herkenbaar!’ En zo begon ik met filmpjes over andere onderwerpen waar veel ouders zich in herkennen.
Lees verder onder de advertentie
Bij één filmpje zat ik met mijn hoofd in mijn keukenkastje uit te leggen hoe je zelf kan snaaien terwijl je je kinderen al nee hebt verkocht. Het grappige was dat, net toen ik een enorm paasei in mijn waffel stak, mijn zoon vroeg: ‘Wat heb je in je mond?’ Ik antwoordde: ‘Niks!’, al klonk dat meer als: ‘Nikfffff!’. Niet gepland, maar dat maakte het extra leuk en dus postte ik het filmpje.
Afijn, dik een jaar later duwde mijn zoon James, toen zeven, ineens zijn telefoon onder mijn neus met exact dit TikTok-filmpje en zei hij verontwaardigd: ‘Mama, wat is dit?!’ Ik voelde me echt een beetje betrapt en vond het ook wel confronterend.
“Ik voelde me echt een beetje betrapt en vond het ook wel confronterend”
Lees verder onder de advertentie
Als de kinderen heel klein zijn, kun je van alles over ze posten en zien ze het toch niet, maar nu had zijn grote zus een telefoon en daarmee was het pad gebaand voor de jongste. En dus had hij een oude telefoon waarop hij spelletjes kon doen, appen, en eh… TikTok-filmpjes bekijken.”
Met een abonnement op Kek Mama geniet je van mooie voordelen:
*Goedkoper dan in de winkel *Lees elke maand als eerst Kek Mama *Gratis verzonden
Schaatskoningin Irene Schouten (32) zat eind vorig jaar nog op een roze wolk: ze werd voor het eerst moeder van haar zoontje Dirk. Samen met haar man Dirk-Jan genoot ze volop van het nieuwe gezinslevens. Maar die roze wolk sloeg al snel om in zorgen toen bleek dat Dirk kampte met gezondheidsproblemen.
Als je kind een hobby heeft die niet de hele dag gamen inhoudt, ben je waarschijnlijk allang blij. Als je zoon van twaalf dol is op fossielen en edelstenen, weet je in ieder geval ook waar je hem blij mee kunt maken.
Elise (36) is moeder van twee zoontjes (6 en 4) en schrijft met veel liefde korte verhalen over het moederschap en alles wat daar onverwacht bij komt kijken. Haar verhalen zijn fictief, maar vaak geïnspireerd op de wereld van ouderschap met een flinke scheut herkenning, humor en een tikkeltje overdrijving. Tegelijkertijd werkt ze aan haar […]
In het tv-programma De Klassenavond houdt Irene Schouten het niet droog als het gaat over haar moeder, die acht jaar geleden een hersenbloeding kreeg. Op goede dagen weet ze dat ze oma is.