De man van blogger Michelle Murphey vond dat zijn vrouw moest blijven werken toen ze kinderen kregen. Op de vraag waarom, kreeg Michelle een verrassend antwoord.
Lees verder onder de advertentie
‘Zijn stelligheid irriteerde me, maar toen mijn man vertelde waarom hij zo dacht, was ik onder de indruk’, vertelt Michelle op Scary Mommy.
Op avontuur
Toen Michelle zwanger was, zag ze het helemaal voor zich: ze zou leuke dingen gaan doen met haar kind. Net als haar moeder met háár had gedaan. ‘Mijn vader werkte, mijn moeder was een huismoeder van het hoogste niveau’, vertelt Michelle. ‘Mijn herinneringen aan de tijd die ik met haar doorbracht, zijn mijn dierbaarste.’ Dat ze zwanger bleek van een tweeling, maakte niets uit. ‘Ik zou volhouden en twee goede, prachtige kinderen grootbrengen. Ik was klaar voor de uitdaging.’
Haar man dacht er anders over. ‘Hij vond dat ik moest blijven werken’, vervolgt Michelle. ‘Zelfs toen ik zei dat ik beter thuis kon blijven, omdat de kosten voor opvang anders de pan uit zouden rijzen. Zijn stelligheid irriteerde me. Maar toen vertelde hij waarom hij zo dacht: het ging niet om mij, of om geld. Het ging om onze tweeling. We moesten de jongens opvoeden tot mannen en het was belangrijk dat zij hun ouders als gelijken zouden zien. Ze moesten hun moeder zien als een sterke vrouw, méér dan een moeder.’ Michelle was blij verrast. ‘Ik vond het geweldig dat mijn man zo dacht. Zeker in de huidige maatschappij met #metoo en #timesup klonk het heel logisch.’
Lees verder onder de advertentie
‘We doen het samen’
Inmiddels is het stel een jaar verder. Michelle: ‘Ik breng de tweeling naar de opvang, mijn man pikt ze op. Hij doet de was (godzijdank), ik maak een fatsoenlijke maaltijd klaar, hij ruimt de vaatwasser in. We doen het allemaal samen. Onze zoons weten straks niet beter dan dat dat de norm is. Daarvoor ben ik mijn man heel dankbaar.”
Het lievelingsgerecht waar de kinderen wél hun bord voor leegeten tot het kinderboek dat je inmiddels kan dromen: iedere mama heeft zo haar favorieten. Deze week deelt Valerie Gumster, beter bekend als Closet van Val, haar 15 favorieten.
Bonnie Blue is moeder geworden. De 27-jarige Britse pornoactrice, die vorig jaar wereldwijd het nieuws haalde met een nogal spraakmakende recordpoging, is bevallen van haar eerste kind. En wie dacht dat het moederschap haar gevoel voor provocatie zou temperen: nope.
Waar de meeste kinderen kiezen voor een spreekbeurt over hun huisdier, favoriete sport of hobby, koos de zoon van Micky (38) voor een iets minder voor de hand liggend onderwerp. De juf moest er zelfs even van bijkomen.
Romana vloog samen met drie gescheiden vriendinnen voor een kindvrije trip naar Ibiza. Even weg uit de sleur, om zich opnieuw jong en begeerlijk te voelen. Daar trok een charmante mooiboy haar aandacht. ‘Hij voelde oprecht als een man van mijn leeftijd, die knappe jongen aan de bar.’
Wietze de Jager sprak in KINDEREN!!!! de podcast met Frank van der Lende en Leonie ter Veld over zijn kinderen, zijn leven op Bonaire en zijn grootste angst in het ouderschap.