Niet alleen de zon maakt hitsig, ook een dosis sneeuw, de glühwein en een gebruinde skileraar zorgen voor hete winterse avonturen.
Lees verder onder de advertentie
Lisette (42), moeder van Bent (14), Nicolas (10), Lize (8) en Fay (5):
“Vlak na de scheiding ging ik met mijn ex-schoonfamilie mee op wintersport. Dat deden we immers al jaren, wel zo leuk voor onze kinderen. Mijn ex zelf ging niet mee. Die zocht het warme weer op met zijn nieuwe vlam; de vrouw met wie hij het al een paar jaar achter mijn rug om had aangelegd.
Lees verder onder de advertentie
Wintersport
Mijn schoonouders voelden zich erg schuldig vanwege de vreemdgangerspraktijken van hun zoon en betaalden de hele reis en het verblijf van mij en de kinderen. We zaten met zeven volwassenen en acht kinderen in een pension in het Wilder Kaiser-gebied. De afgelopen jaren had ik tijdens zo’n familievakantie af en toe een piste gepakt, maar was ik voornamelijk degene die bij de kinderen bleef. Nu onze jongste in een klasje ging, vond ik het tijd iets aan mijn eigen skills te doen.
Ik boekte een paar uurtjes privéles bij een Oostenrijker. Echt zo’n type ‘in-de-zomer-boer-in-de-winter-Skilehrer’. Normaal zou je je hoofd er niet voor omdraaien, met skibril en bruine kop is hij ineens woest aantrekkelijk. Zeker omdat de man heel veel werk van mij maakte. Hij overlaadde me met complimenten.
Lees verder onder de advertentie
Of het nu kwam door de frustratie over mijn vreemdgaande ex of de glühwein die ik dagelijks naar binnen klokte, ik flirtte er als een idioot op los met der Franz. Terwijl mijn schoonfamilie om me heen de bergen afsjeesde, zaten Franz en ik te zoenen en vozen in de skilift. Na die week zou ik hem nooit meer zien en dat was prima.”
In de glossy Kek Mama lees je de mooiste verhalen, meest herkenbare columns en de leukste fashion en lifestyle tips. Abonneer je nu voor slechts €29,95 per jaar en ontvang de glossy als eerste op je deurmat.
Een vakantie in een luxe huis in Portugal, op loopafstand van het strand: het klinkt als een droom. Voor Sophie, alleenstaande moeder van twee kinderen, werd het dat ook. Alleen eindigde die droom nét even anders dan ze had gedacht toen er een rekening op de mat viel.
Croissantjes als ontbijt, koek als tussendoortje, patat als avondeten. Sommige gezinnen hebben een heel andere definitie van ‘gezond en gevarieerd’. Wat doe je als je kind daar het liefst elke dag wil spelen – én blijven eten?
Je zegt “nee”, zij horen “misschien”. Jij dacht dat jij de ouder was, maar sinds deze kleine in je leven is, lijkt het alsof jíj bij hém op tijd naar bed moet. Herkenbaar? Dan heb je misschien een kind met een van deze sterrenbeelden – geboren bazen met een flinke wil.
Anouk is trotse echtgenote van Erwin en mama van vier meiden: Aurélie (11), Emeline (8), Vieve (7) en Lilou (4). In hun levendige huishouden is het soms één en al chaos, maar liefde, gelach en spontane dansfeestjes voeren steevast de boventoon. Anouk deelt vol enthousiasme haar avonturen in het ouderschap.
Schoonmoeders… do we need to say more? Je hebt soms geluk met een ontzettend lieve schoonmoeder, en soms de pech met een schoonmoeder from hell. Die van Annissa zit er ergens tussenin, maar komt soms op zijn zachtst gezegd wat onhandig uit de hoek.