Het koude weer, steile hellingen en warme aprés-ski maken voor een uniek sfeertje. Ideaal voor een heerlijke romance in dat kneuterige hotelletje in de bergen tijdens wintersport. Mét je groede vriendin.
Lees verder onder de advertentie
Nynke (28), moeder van Quinn (6) en Noah (5):
“Sinds mijn zeventiende weet ik dat ik bi ben. Ik heb behoorlijk veel gefladderd sinds mijn puberteit, heb met mannen en vrouwen het bed gedeeld. Uiteindelijk ben ik voor een man gegaan en nu ben ik acht jaar getrouwd met Frank, met wie ik twee mooie kinderen heb. Ik hou superveel van hem, we zijn gelukkig, maar af en toe heb ik toch zin in een vrouwenlijf. Die behoefte vul ik in met Nina.
Lees verder onder de advertentie
Vriendschap plus
Ik heb haar leren kennen op een lesbisch feestje en sindsdien hebben we een vriendschap plús. We wandelen elke zondagochtend. Dan gebeurt er niks, op een stevige kus na. Maar twee keer per jaar houden we een mini-break en hebben dan ook seks. ’s Zomers gaan we samen een midweek wandelen in Winterberg, in de winter gaan we er een paar dagen skiën.
Frank vindt het prima, zolang ik discreet ben en het blijft bij af en toe seksen. Onze omgeving weet ook niet beter dan dat ze een goede vriendin is met wie ik sport. We boeken altijd hetzelfde hotel met tweepersoonsbed en uitzicht op de pistes. Na een dag op de ski’s duiken we samen onder het donzen dekbed.
Lees verder onder de advertentie
Het leuke aan de seks met Nina is dat het lang duurt, omdat we allebei meerdere keren kunnen klaarkomen. Een echt pluspunt is het naspel. Bij Frank hoef ik er niet mee aan te komen, maar bij ons is het echt nágenieten, nápraten en názoenen. Meestal loopt het vervolgens uit op weer een nieuwe vrijpartij.”
Denise (45) had een relatie met een twaalf jaar jongere man toen ze op haar 38ste werd overvallen door een niet te stuiten kinderwens. Inmiddels is dochter Isabeau zes. Ze ziet haar vader één zondag per maand.
Olympisch schaatskampioen Irene Schouten werd een half jaar geleden moeder van haar zoontje Dirk. Inmiddels zit ze op een roze wolk, maar haar zwangerschap was allesbehalve rooskleurig.
Van gymtassen inpakken tot zwemlessen plannen, van BSO-schema’s tot traktaties regelen: het loopt allemaal via jouw hoofd. En nu blijkt uit onderzoek dat al die mentale to-do’s niet alleen jouw brein bezetten — maar ook je relatie beschadigen.
In het televisieprogramma De Klassenavond doet Erwin een aangrijpend verhaal over zijn dochter, die hij al twaalf jaar niet meer heeft gezien. In gesprek met presentator Rob Kamphues vertelt hij openhartig over het gemis en de pijn die hij dagelijks voelt.
Soms kunnen leraren niet helemaal eerlijk zijn tegen ouders. Beleefdheid en professionaliteit gaan nu eenmaal voor — en dus zeggen ze op het rapport dat je kind een “sociale persoonlijkheid” heeft, terwijl ze bedoelen dat hij of zij de hele dag door kletst.