Marit Haegens-Brugman (32) is getrouwd met Dylan en zwanger van haar eerste kind, een meisje. Marit is mede-eigenaar van Haegens Media, het bedrijf dat ze samen met haar man runt.
Lees verder onder de advertentie
“Als kind schreef ik het in ieder vriendenboekje: later zou ik eindredacteur worden bij een televisieprogramma. Dus verhuisde ik van Venray naar Amsterdam en liep ik een toffe redactiestage bij Paul de Leeuw. In die periode kreeg ik echter ook anorexia, waardoor ik een tijdje in een kliniek verbleef. Ritme en regelmaat waren belangrijk, leerde ik daar.
Lees verder onder de advertentie
Toen ik een halfjaar later een baan kreeg aangeboden bij de lokale omroep in Venray, besloot ik daarom terug te keren. Het ging goed, ik had lol in mijn werk. Én ik leerde er Dylan kennen. Hij maakte toen al YouTube-video’s en ik mocht hem interviewen. De vonk sloeg meteen over, ik viel voor zijn charisma en ondeugende blik. Amper twee weken later woonden we samen.
Mede-eigenaar
Hier en daar hielp ik Dylan al met zijn bedrijf. Dan regelde ik een opnamelocatie of dacht ik mee over video’s. Maar toen zijn bedrijf zeven jaar geleden serieuze vormen aannam, had hij iemand aan zijn zijde nodig en werd ik mede-eigenaar.
Inmiddels hebben we bijna twee miljoen abonnees, lopen er toffe projecten en is er een tweede film in de maak. Ik hou niet bij hoeveel uur ik werk, maar fulltime is het zeker, plus de avonden en weekenden. Zo regel ik de samenwerkingen met externe partijen, personeelszaken en ben ik betrokken bij de opnames. Ha, en soms sta ik ineens een TikTok-video op te nemen in een avocadopak.
Lees verder onder de advertentie
Relativeren
Nu ik zwanger ben, denk ik veel na over hoe het straks moet met mijn werk (dit interview vond plaats voordat Marit bevallen was, red). Ik ben een perfectionist, wil alles in eigen hand houden.
Soms vliegt het me aan, hoe ik die ballen in de lucht moet gaan houden. Neem die filmopnames in september: hoe gaan we dat doen met een baby? Ik praat er veel over met mijn psycholoog, die me helpt relativeren. Ook krijg ik steun van mijn familie. Mijn moeder voorop: die roept dat ze ‘gewoon’ met haar camper naar de filmset komt om voor de baby te zorgen.
“Na tweeënhalf jaar geen positieve test en een miskraam ben ik zo blij dat het gelukt is”
Lees verder onder de advertentie
Hoewel mijn werk me gelukkig maakt, doe ik na de bevalling toch een stapje terug. Zwanger worden was bij ons geen vanzelfsprekendheid. Na tweeënhalf jaar geen positieve test en een miskraam ben ik zo blij dat het gelukt is en wil ik optimaal van onze dochter kunnen genieten. Dus ja, die werkmails zullen in de toekomst soms even moeten wachten. Hoe het in de praktijk gaat is afwachten, maar bewustzijn en de voornemens zijn er in elk geval.”
Inmiddels is Marit bevallen van dochter Nami.
Lees elke maand de mooiste verhalen, meest herkenbare columns en de leukste tips voor jou en je kids. Abonneer je nu op Kek Mama en krijg tot 45% korting.
Op sociale media lijkt het leven soms een stuk vrolijker dan het achter de schermen werkelijk is. Een filmpje met een glimlach zegt tenslotte weinig over wat iemand op datzelfde moment meemaakt.
Even snel de vriezer opentrekken voor iets lekkers bij het avondeten? Dan is het misschien verstandig om eerst te kijken wat er precies in je vriesvak ligt.
Verloskundige Loïs Witmond was onlangs te zien in de serie De verloskundigen. Daarin kregen kijkers een inkijkje in haar werk, dat ze nét even anders aanpakt. Geen afstandelijke spreekkamer en een strikte scheiding tussen werk en privé, maar persoonlijke begeleiding waarbij ze negen maanden lang naast een zwangere vrouw staat: “Ze noemen me weleens hun […]
Begin jaren 2000 maakt Nederland kennis met Tooske Ragas (51) als presentatrice van Idols. Niet veel later vindt ze de liefde bij zanger Bastiaan Ragas, wordt ze bonusmoeder en krijgt ze drie dochters. Maar naast alle hoogtepunten maakt ze ook ingrijpende momenten mee.
Wie vroeger zwijmelde bij de Twilight-films en een zwak had voor Jacob Black, heeft er een reden bij om Taylor Lautner in de gaten te houden. De acteur, die van menig kijker een crush was, is namelijk vader geworden.
Ilse maakt zich zorgen om het milieu en de toekomst van haar kinderen en probeert op haar eigen manier bij te dragen om milieuvervuiling tegen te gaan. Zo eten zij en haar gezin uitsluitend veganistisch, gaan ze niet op vliegvakanties en koopt ze het liefst tweedehands. En daar vindt haar omgeving nogal wat van.