Linda sluit zichzelf op in de wc, Carolien staat extra lang onder de douche, Monique zit verplicht met de handen omhoog en Danielle staat extra vroeg op.
Lees verder onder de advertentie
Monique: “Ik heb altijd nagellak die héél lang moet drogen. Dan kan ik niet helpen of iets doen, alleen maar met mijn handen omhoog zitten.”
Niemand die me ziet
Linda (34): “Op de wc zitten is mijn pauze op de dag. Met het licht uit, want dan weten mijn vier kinderen niet dat ik daar ben. Daar blijf ik zitten totdat ik merk dat het misgaat omdat ze bijvoorbeeld ruzie krijgen. Sowieso nooit langer dan vijf minuten. Als ze me dan toch ineens uit die deur zien komen, schrikken ze zich nog steeds rot. ‘Mam, doe dan ook het licht aan!’”
Carolien (35): “Ik was altijd heel lang mijn haar zodat ik even niet bereikbaar ben voor mijn vriend en onze twee kinderen. Natuurlijk denk ik dan aan alle ijsberen en smeltende poolkappen en dat ik eigenlijk niet langer dan drie minuten mag douchen. Maar meteen daarna het stemmetje: jij verdient een douche! Je mag! Die laatste wint altijd, gelukkig. En ja: het lukt me dan ook nog om te ontspannen. Gewoon dat negatieve stemmetje uitschakelen.”
Lees verder onder de advertentie
Lief dagboek
Danielle (41): “Ik sta vaak iets vroeger op, om even de rustig te kunnen starten. Mijn wekker gaat om kwart over zes – heel soms zijn mijn kinderen van 3, 6 en 8 dan al wakker. Dan maak ik snel iets te eten voor ze, zodat ik toch nog iets kan doen. Maar meestal heb ik in ieder geval een halfuurtje voor mezelf. Dan schrijf ik in mijn dankbaarheidsdagboekje en mediteer.”
Lees verder onder de advertentie
In de glossy Kek Mama lees je de mooiste verhalen, meest herkenbare columns en de leukste fashion en lifestyle tips. Abonneer je nu voor slechts €29,95 per jaar en ontvang de glossy als eerste op je deurmat.
Voor ouders is het zo’n moment waarop je hart een klein sprongetje maakt én je je afvraagt waar de tijd gebleven is. Ook bij de familie Cudogham uit Een huis vol is het zover: Twiggy laat de basisschool achter zich en begint aan een heel nieuw avontuur op de middelbare school.
Gezinsnieuws bij je ex kan best even schakelen zijn, maar bij Sylvie Meis klinkt vooral blijdschap. Nadat Rafael van der Vaart en Estavana Polman bekendmaakten dat ze opnieuw een kind verwachten, laat ook Sylvie van zich horen.
Iedere moeder heeft haar momentjes. Maar sommige blunders zijn té erg – of te hilarisch – om voor jezelf te houden. In de rubriek ‘Opgebiecht’ delen vrouwen hun grootste geheimen en gênantste momenten. Deze week Angela, die door haar buren haar droomhuis heeft moeten verlaten.
Een halve Kinder Bueno in een broodtrommel: onschuldig tussendoortje of vragen om gedoe? In de schoolapp van Amy ontstond er een flinke discussie over wat kinderen wel en niet mee naar school zouden mogen krijgen.
Een vakantie op de camping met het hele gezin klinkt idyllisch, maar voor Maria (31) zag dat plaatje er in de praktijk heel anders uit. Haar peuter slaapt namelijk slecht op vreemde plekken, dus besloot ze het deze vakantie anders aan te pakken.