Nieuwslezeres Amber Brantsen is “in de vroege uurtjes van 3 februari” bevallen van een kerngezonde dochter. ‘Ze is een engeltje – vooral overdag’, grapt kersverse vader Rachid Finge op social media.
Lees verder onder de advertentie
Ook Amber deelt de geboorte via Instagram. ‘Taylor heeft papa en mama nu al om haar kleine vingertje gewonden met haar schattigheid.’
Eigen website
De naam Taylor betekent ‘maker’ en is bedacht tijdens de Netflix-show van comedian Taylor Tomlinson, zo is te lezen op het digitale geboortekaartje. Haar tweede naam Susie is een verwijzing naar Susie Wolff: tot op heden de laatste vrouw die heeft deelgenomen aan een Formule 1-weekend.
Amber maakte haar zwangerschap in juli bekend, nadat ze onwel werd op televisie. ‘Ik ben op sociale media gediagnosticeerd met van alles, maar geen zorgen, de oorzaak was allang duidelijk’, vertelde ze hier toen over.
Op sociale media regent het reacties na de uitzending van Uit de Schulden. Veel kijkers begrijpen niet hoe het zo ver heeft kunnen komen. “Een erfenis van 3000 euro en dan meteen alles opmaken? Dat is toch onbegrijpelijk”, is een veelgehoorde mening.
Gisteravond keken maar liefst 470.000 mensen naar een nieuwe aflevering van Steenrijk, Straatarm. Alleenstaande moeder Roosmarie zorgde voor heftige reacties: “Nooit gewerkt? Hoe dan?”
Er zijn moeders die hun wasmand altijd leeg hebben, die op maandag het weekmenu klaar hebben en wiens aanrecht altijd blinkt. En dan heb je de moeders die het huishouden gewoon nooit helemaal onder controle krijgen.
Influencer Rianne Meijer is zwanger van haar tweede kindje. De aankondiging kwam op haar eigen kenmerkende manier: met een flinke dosis zelfspot en humor.
Actrice Jasmine Sendar (47) is in verwachting van haar tweede kindje. De reacties op haar zwangerschap liepen uiteen: van ontroerende berichten van vrouwen die hoop putten uit haar verhaal, tot ronduit onbeschofte opmerkingen over haar leeftijd. Maar Jasmine blijft onverstoorbaar.
Dat scholen bezig zijn met een gezond voedingsbeleid en beleg op brood, is natuurlijk alleen maar goed. Maar je kan ook overdrijven. Zeker voor moeders met zeer kieskeurige eters kan een streng beleid veel stress opleveren, vindt Ilse.