Soms kom je er niet uit in je eentje en kun je wel wat advies gebruiken. Elke dinsdag vertelt een lezeres daarom over haar dilemma.
Lees verder onder de advertentie
Naoual (34) is getrouwd met Aasim (35) en moeder van Adil (9) en Qadir (6).
“Het is niet dodelijk, dus hoeven ze niets te weten. Dat was tot nu toe altijd mijn motto, als het ging om mijn huidkanker. Maar de plekjes, zoals ik ze noem, schieten als een soort paddenstoelen tevoorschijn. En zo verzin ik elk halfjaar weer een smoes, wanneer ik weer eens in de hechtingen loop.
Lees verder onder de advertentie
Bewustzijn
‘Wat raar’, zei een vriendin onlangs. ‘Huidkanker komt zó veel voor, en is het niet belangrijk je kinderen daarover voor te lichten? Want met oppassen met blootstelling aan de zon en goed smeren met een hoge beschermingsfactor, kun je al een hoop ellende voorkomen.
Lees verder onder de advertentie
Bovendien: als ze zien wat het met hun moeder doet, motiveert dat ze misschien wel bewuster om te gaan met de zon of zonnebank.’
Nu weten mijn kinderen dat mama soms lelijke vlekjes heeft die de dokter eraf snijdt. Maar ze worden steeds ouder en er komt een dag dat ze willen weten wat de achtergrond is. Volgens mijn man zouden woorden als ‘kanker’ en ‘carcinoom’ alleen maar paniek veroorzaken. Maar uiteindelijk krijgt ongeveer 1 op de 6 Nederlanders huidkanker, en lang niet alle vormen zijn levensbedreigend. Kan ik er dan maar niet beter eerlijk over zijn? Of zijn ze daar nog te jong voor?”
Traktaties op school worden steeds creatiever. Van vrolijk versierde fruitspiesjes tot complete kunstwerkjes in een bepaald thema: sommige ouders halen werkelijk alles uit de kast. Ook voor de juf wordt vaak iets extra’s geregeld, maar de traktatie die juf Renata (38) kreeg, was wel héél bijzonder.
Als Merel (36) een berichtje krijgt van de juf van haar dochter Sara (6), denkt ze dat het om een gewoon oudergesprek gaat. Maar eenmaal op school krijgt ze zulke ongemakkelijke vragen dat ze zich steeds meer zorgen begint te maken. Wat heeft haar dochter in vredesnaam verteld?
Soms komt een dierbare herinnering op het meest onverwachte moment weer tot leven. Dat ontdekte ook Roxeanne Hazes tijdens een vakantie met haar gezin in Florida. Een bezoek aan een plek vol jeugdherinneringen bracht heel wat emoties met zich mee.
Tikkie ontvangen voor een halve wortel uit iemand anders’ maaltijdsalade? In deze rubriek verzamelen we de meest onterechte, ongemakkelijke en gewoon ronduit gênante betaalverzoeken. Deze week vertelt Joy (30) over het Tikkie dat ze van haar schoonmoeder kreeg.
Iedere moeder heeft haar momentjes. Maar sommige blunders zijn té erg – of te hilarisch – om voor jezelf te houden. In de rubriek ‘Opgebiecht’ delen vrouwen hun grootste geheimen en gênantste momenten. Deze week Rhodé, die nogal aso een medeweggebruiker inhaalt. Die de ochtend erna de nieuwe juf van haar zoon blijkt.